SVATBA KATKY A ROMANA


Svatba Katky a Romana v Bratislavě
sobota - 25. srpen 2007

Ještě jako slečna (před svatbou na FFku) jsem dostala pozvánku zúčastnit se svatebního obřadu Romana a Katky a to 25. srpna 2007 v římsko-katolickém kostele Panny Marie Pomocnice Křesťanů v Bratislavě. S kájou jsme si pozvánky velmi vážili a nešlo odmítnout. Nakonec jsme z Prahy vycestovali v pěti lidech, my dva, řidič Fox, Molik a Johanson. Fox nám přichystal netradiční zážitek jen co jsme vyjeli od baráku (foxAir.mp3 [5,73MB] + letuška) a celý výlet na Slovensko byl hodně zajímavý :) Co kdy jak jsme stihli, kde byli a tak, tady psát nebudu, důležité je, že jsme přijeli včas, zaparkovali, převlékli se, koupili kytičky a setkali se s Wesleym, Arwethem, Darellem, Orianou a samozřejmě KatkouMK a T'reelem :P 

Svatební obřad trval déle než hodinu, protože jeho součástí byla mše. Pro nás jako nevěřící naše první mše vůbec.
Po obřadu, venku před kostelem, následovala klasická gratulace svatebčanů.A pak focení. Jedna velká společná fotka.

Naše pozvání zahrnovalo i hostinu, v hotelu Medium bylo už vše připraveno a my si mohli tak zavzpomínat, jak jsme před necelými dvěma měsíci v čele stolu seděli my...


Po papu došlo na společenské aktivity, tanec je na svatbě jasnou volbou.


Ještě za světla odjeli novomanželé nafotit kolekci památečních fotek s profi fotografkou, my šli vyzvednout Foxe a současně na zmrzlinu. Výtečná!

Když jsme se vrátili, focení pokračovalo, ale samozřejmě díky nám, Trekkies, ve startrekovém stylu :)


Když už jsme měli ty uniformy, tak jsme pokračovali a v obdobně "nenápadném" stylu předali svatební dar :)

Poté jsme se dál bavili... hlad a žízeň jsme skutečně neměli!Před zakrojením svatebního dortu se Katka převlékla ze svatebních do slušivých růžových šatů. Na mě už byla bohužel znát unava, měli jsme za sebou ten den cestu až z Prahy a u mě je známo, že trávím nejlépe v posteli :)Ale dort mě probral :) A k němu jsme dostali na rozloučenou samozřejmě vejslužku.

 

Romanovi a Katce Landlových děkujeme za pozvání a pohostinnost a do života přejeme hodně štěstí, zdraví, penízků... dobrých přátel, zážitků a samozřejmě dostatek Star Treku. Děti taky a těch taky dostatek :)


© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája) (2007)
foto dále Darell a Wesley