CURLING PRAHA ROZTYLY


Curling
Praha Roztyly
sobota - 7. duben 2007

Konečně se nám podařilo přijmout pozvání od Honzy (Paldíka) na curling do pražské haly na Roztylech, kam chodí spolu s ostatními členy týmu trénovat a soutěžit. V sobotu večer jsme se přišli podívat právě na zápas týmu CC ZBRASLAV M v druhé lize s týmem 1.KCK EL GRECO TRUTNOV. Fotky hovoří za vše, s pravidly se tu rozepisovat nebudu, možná dodám, že jsem je pochopila docela rychle :) 

Po rozcvičce se začalo hrát - curlingové utkání trvalo něco přes dvě hodiny a sledovat, co se děje vzadu, bylo možné na obrazovkách (každá dráha má svojí :) 

Společnost nám nahoře v restauraci, nad ledem, dělal Ondra "Andaar" Kotouč a jeho kamarádka. I když jsme se nedostavili v týmové oranžové barvě, fandili jsme celou dobu. Příště musíme daleko víc, protože Paldík a jeho parťáci přes veškerou snahu a sportovní um prohráli :( 

Ještě bych moc pochválila zdejší restauraci, vaří tu skutečně vítečně... masíčková večeře, palačinky i ta horká čokoláda :)


Honza a Ondra jsou fanoušky Star Treku... což jasně dokazuje, že nejen Star Trekem živ jest Trekkie :) Ano, i když máme rádi scifi a máme ho rádi opravdu hodně, jsme ve své podstatě úplně normální lidé :))


© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája) (2006)
Další fotky najdete na SG1.cz v sekci "Cony".