CZK - PROSINEC 2006


Fotky z klubového setkání CZ Kontinua
Rozlučkový poslední sraz v roce 2006...
čtvrtek - 28. prosinec 2006

Pro všechny 'vážené' členky a 'vážené' členy :) CZK svolal na last moment srázeček v restauraci Legenda v Legerově 39 na Praze 2 (3 min od stanice trasy C metra I.P. Pavlova, www.ilegenda.cz).
Na minulém velkém setkání byly nadhozeny dva možné termíny a to 27. a 28. prosinec. Vyskytli se však jedinci, kteří mohli jen v jeden termín a bohužel nebyl u všech totožný. To by znamenalo, ze pokud by se zvolil jen jeden termiín, byl by vždy někdo, kdo by se nemohl zúčastnit. Bylo tedy navrhnuto, ze se zorganizují posezeníčka dvě a každý si tak bude moci vybrat podle svých možností. Samozřejmě byla vítána i varianta, že někteří dorazí na oba termíny. Nakonec se však smluvil čas a místo konání jenom jedno a to právě na čtvrtek, 28. prosince.

Sešlo se celkem 29 lidiček - my (Hypo a Margh), dále Samuel, Xyll, Paldík, Fox, Taul, Styx, Gowron, Hana'an, Mirka Š., Mirka D., Johanson, Molik, Little Borg, Omi, Marta, Věra, Jana, Praotec Trekkie, HKMaly, Snorchl, Andaar, Annie a Tiri.
Na skok nakoukli i Diegina, Pantarei, Lamar a James F. Kirk.
Předsilvestrovský čas znemožnil přemístění do salónku o jeden stůl navíc, proto jsme se těsnili jako sardinky, ale aspoň jsme se cítili patřičně útulně :))Sice ne na sraz, ale k nám domu to Brno stihlo :)


© Hypospray & Margh & Fox Foxian Orlowy (2006)
www.KONTINUUM.cz