CZK - LISTOPAD 2006


Fotky z klubového setkání CZ Kontinua
Cesta do nekonečna aneb toulky Sluneční soustavou...
sobota - 11. listopad 2006

Skoro měsíc předem byl znám termín dalšího ze srazů členů CZ Kontinua a to sobota jedenáctého listopadu. Tři dny po mých narozkách se sejít s lidmi, se kterými mě dost pojí, by se dalo považovat takřka za dárek :) Sraz byl na Vltavské a nakonec se sešlo 23 účastníků - my (Hypo a Margh) jsme dorazili mezi posledními, ale ne zas úplně... takže dále samozřejmě Xyll, Samuel, Paldík, Fox, Taul a ještě Anis, Styx, Gowron, Irča, Hana'an, Mirka, Neryl, Andaar, Marta, Věra, Jana, Praotec Trekkie, Kovalka, HKMaly, Pantarei a James F. Kirk.
První cílové souřadnice byly předem dané - oběd v čínské restauraci ve Veletržní ulici, kde nás už znají a my známe jejich prostorný salónek :) Martin s Janou nám trochu kecali do jídla... eee, neeee, to jen hodnotili uplynulý rok a řešili s námi zálěžitosti kolem Star Treku u nás.
Ušijte si uniformu, aneb přilétá raketoplán :)


Za mírného poprchávání jsme se vypravili do Planetária a po skupinové slevě za 48,- Kč shlédli v dolním promítacím sále pořad "Toulky Sluneční soustavou"... někdo trávil obídek se zavřenýma očima, co si budeme povídat :)) Když ta křesílka byla tak pohodlná :))

Rozjetý den jsme zakončili vcelku rozjetou diskuzí u večeře pro změnu v klasické restauraci, ale necestovali jsme nikam daleko, zůstali jsme na Praze 7 :)
No a potom jsme se rozprchli a popřáli si dobrou noc a sladké sny :)
© Hypospray & Margh & Taul & Fox Foxian Orlowy (2006)
www.KONTINUUM.cz