CZK - ÚNOR 2007


Fotky z klubového setkání CZ Kontinua v roce 2007
Šárecké krychle v Praze
neděle - 27. květen 2007

Šárecké krychle - pohlednice

Šestnáct lidiček se sešlo v květnovou neděli na konečné zastávce tramvajových linek 20 a 26 'Divoká Šárka' před jednou hodinou odpolední. Jmenovitě Annie, Hana'an, HKMaly, Hypo, Ira, Jana, Majls, Margh, Marta, Mirka, omi, Paldík, Petr, Praotec Trekkie, Samuel_Thorn a Xyll. Protože počasí nezlobilo, mohli jsme se přesunout na předem vyhlídnutý plácek. Po vyvěsení vlajky jsme raději hned na úvod zfoukli společné foto.Jana s Martinem si pro nás připravili různé hry v misi pojmenované "Šárecké krychle". Úkoly se týkaly buď jednotlivců nebo týmů, ale převládala vždy kolektivní snaha ke zdárnému konci :)
Jako první prověřilo fyzickou a duševní souhru dvojkové počítadlo - domluva s hlavním počítačem na Bynaru se však točila jen kolem jedniček a nul :)Do role zraněného inženýra, který musel srovnat isolineární čipy jednou rukou, protože měl druhou zraněnou, jsem se vžila dobře, sirky totiž umím vracet do krabičky spíš než s nimi řešit hlavolamy :)Kimova hádanka. Na krátký čas se ukázalo několik věcí, které pak schoval šátek. Soutěžící pak museli napsat co nejvíce věcí, které se pod šátek schovaly. Omi sám proti všem... a vyhrál? No, pro mě je omi stejně vždycky vítěz :)Prison Break to nebyl, ale únik z vězení ano - na zemi byl nášlapný spínač, ale nadosáhli jsme na něj. V cele jsme však našli několik kamenů. Museli jsme je hodit na spínač tak, aby se dveře cely otevřely.

Záludný uzel. Stoupli jsme si do kruhu a zavřeli oči. Natáhli před sebe pravou ruku a někoho chytili. Když se všichni někoho drželi, celý postup se opakoval pro levou ruku. Když se všichni drželi někoho oběma rukama, oči se mohly otevřít. Úkolem bylo pochopitelně vzniklý proplatenec rozplést, aniž bychom se pustili.
Ještě jsme blbli s nafukovacími balónky, vyřádili se na pantomimě a vědomostním kvízu... odměna za snahu byla sladká :)Protože mnozí neukáznění členové výsadku nebyli vybaveni příděly Hvězdné flotily, museli jsme přeci jen na závěr akce vyhledat občerstvení.


Útočištěm se nám stala zahradní restaurace "Dívčí skok".Kája a jeho vysněné "Šárecké krychle". Jedničky... trojky... :))


Srázeček jsme si opět užili a děkujeme za organizaci a pozvání.


© Hypospray & Margh & omi (2007)
www.KONTINUUM.cz