CZK - SRPEN 2007


Fotky z klubového setkání CZ Kontinua v roce 2007
Šárecké proudy v Praze
neděle - 5. srpen 2007

Abysss, Dick Picard, Fox Foxian Orlowy, Hana'an, Hikaru Sulu, HKMaly, honzaf, Hypo, Jacob Carter, Margh, M'Arta, Mirka, Molik, Mvek, omi, Petr, Praotec Trekkie, Procyon, Ramirez, Saliven, Samuel Thorn, Snorchl, Telemachus Rhade, Xyll a Yakuzza. To je výčet 25 účastníků, kteří se opět sešli na tramvajové zástavce Divoká šárka, aby se poté společně vydali do stejnojmenného údolí. Marta přijela vyloženě na skok, ostatní však hrdinně pokračovali až ke koupališti. 

Zabrali jsme si plácek neskromných rozměrů tak jako minule v mírném svahu, ale samozřejmě jsme si to obratem zamířili zase zpátky dolů, k vodě... která... jak to říci kulatně, bylo opravdu osvěžující :)Někdo šel do vody rovnou, někdo taktně vyčkával, někdo si šel natáhnout kosti na deku či ručník.

   

Ale sportem k trvalému... sledování Star Treku... takže vzhůru na frisbee :)
Společné památeční foto. Jak jinak :) (zase nevím, kterou tam dát, takže všechny :)


.... a odpolední siesta po obědě v herním duchu (Bang, Autobus), neplatilo pro všechny :)Zvedáme kotvy. I když některým možná nečekaně přerušujeme výuku kartiček :)
Tak trochu atypický srázeček, o kterém získali povědomí i lidi mimo fanklub, byl fakt bezva. Vidět se navzájem v plavkách je myslím krok správným směrem :) Navíc se vydařilo počasí, sešli se lidičky, které jsem na svatbě měla tu čest pozdravit pouze při krátké gratulačce a navíc jsme myslím symbolicky započali dlouhodobější větší spolupráci s fandomem Hvězdné brány :) Jen tak dál!


© Hypospray & Margh & omi & Fox Foxian Orlowy & Molik (2007)
www.KONTINUUM.cz