METRÉNSKÝ INCIDENT


Druhá projekce fanfilmu Metrénský incident
" + AFTERPÁRTY"
- pátek - 14. prosinec 2007 -

Metrénský incident

Pro velký zájem se pronajalo ještě jednou kino Atlas, aby první český fanfilm mohla zkouknout další stovka diváků z řad fanoušků Star Treku. Annie měla tentokrát místo červených šatů svou uniformu.


Po promítání se obsadily předem rezervované stoly v restauraci Skanzen, která je od kina coby komunikátorem dohodil :)
No a zábava mohla začít :) To jsem tam ještě nebyla, takže žádný extra komentář nečekejte :) Za sebe mohu říci, že z Ostravy přijel na celý víkend Wesley, který pro vás hodně foteček nafotil a právě z nich je vidět, kolik známých tváří si přišlo nejen kvůli MI připít...Když pominu, že kája ničí Wesleymu příslušenství k foťáku, tak tady Nik exoval pivo, z toho mám i videíčko :)

Dost lidí se samozřejmě navečeřelo.No a pak jsem dorazila, po odpolce, na půl desátou, kdy mě přivezl, jak jinak, než Sali, po kterém jsem pečlivě dopapala pórek, který mu nevoněl :)Pak jsme blbli s pivem, čajem a mezi sebou, jak jinak :)
S kájou jsme rozdávali pár drobností pod vánoční stromečky... a nakonec jsme se i všichni společně zvěčnili.


 

Poté co Xyll zůstala s holkama na baru, omimu to nedalo a po chvíli, kdy jim dělal společnost, už číšník donesl tequilu s příslušenstvím...

 

Samozřejmě došlo na bodyshoty, hlavní aktéři, jana a omi šli první. Nikovi se ta vyhlídka nelíbila, i když, vlastně líbila :) Jak se to veme .)


Nějak se neodhadlo množství, protože tequila nechtěla ubývat. Tak se nakonec Nik obětoval a ... a já taky... a ráda :)


Zábava skutečně nevázla, bylo už po půlnoci... a o další zábavu se postaraly ledíky. Z těch fotečky nečekejte, i když slastí mnohým běhal mráz po zádech :))

Závěr, po půl druhé v noci, patřil hromadnému přípitku nejlepším alkoholem, kterým je pro mě Baileys, Samuel nás všechny zbývající pozval.

Skanzen nás velmi mile hostil a určitě se tam ještě potkáme, o tom vůbec nepochybuji :)


© Hypo (Hanka)
foto Wesley, Zephram a omi
CZ Kontinuum