STAR TREK


Premiéra Star Treku 11 v Praze
7. květen 2009

Po předpremiéře bylo na snadě se na filmeček podívat ještě jednou. Bedraz nás pozvala na čtvrteční premiérové promítání Star Treku do kina Ládví a rozhodně jsme tam nebyli sami...


Výzva: tentokrát místo uniforem stačilo jablko :) A proč? No přece na 'vychunání si' Kobayashi Maru :P Kdo film viděl, ví, o čem mluvím :)

Při druhém promítání jsem se na film dívala víc jako na Star Trek, ve smyslu děje a reálií, protože jsem dopoledne ten den poprvé přečetla čtyřdílný komiks Countdown, který osvětluje mnohá fakta, hlavně Nerovo počínání a vše kolem zničení Romulu a viny Spocka. Jeho českou verzi najdete na serveru Trekkies.cz.

Afterpárty jsme se opět nezúčastnili, ale moc nám to nevadilo, pač jsme s lidma dost pokecali v pizerii na večeři už před filmem.

Podle ohlasů na internetu se film libí nejen trekkies, ale i kritikům. Někteří fanoušci chodí na film opakovaně, nejen dvakrát. My máme v plánu zavítat na Star Trek celkem třikrát, potřetí s rodiči. Třeba já si vtípky vychutnala absolutně nejvíc u prvního promítání, napodruhé už jsem je čekala, pamatovala si je a docela mi to i vadilo :P Proto si říkám, třikrát a dost :)


© Hypospray (Hanka) (2009)
foto Zephram
www.TREKKIES.cz