CZK - LISTOPAD 2002


Fotoreportáž z klubového setkání CZ Kontinua
16. listopad 2002

Sraz členů i nečlenů klubu CZK začal klasicky vybíráním vstupného, které musí pokrýt pronájem školní třídy. Míša si od každého vybrala po 30,- Kč. Místem setkání bylo tentokráte Gymnázium prof. Jana Patočky v Jindřišské ulici v centru Prahy, které zařídil Jiří "Mr.Spock" Bigas.
Ti, kteří zaplatili, se usadili do lavic - čekalo se na opozdilce.
[Míša, Irena, Martin, Petr, Jakub, Marta, Pavel, Věrka]


Poté se Míša ujala slova... Program jako takový připraven nebyl, naopak, vyzvali se k aktivitě přímo členové klubu...
První předstoupil před publikum Snorchl, jako jediný vyzbrojen kombinací uniforma-foťák. Rozmluvil se právě o uniformě, tedy koho kontaktovat, kdybychom si chtěli nechat nějakou ušít. Paradoxně je největší problém sehnat látku. Klíčovou informací byl kontakt na slečnu Tomanovou, která může ušít prakticky jakoukoli uniformu, stačí dodat podklady, tedy obrázky z různých úhlů a vaše míry. Cena by neměla přesáhnout 1000,- a samotná práce trvá asi týden.
Slečna Petra Tomanová
Pod Lipami 55
Praha 3 - Jarov
Tel: 284825589
Mobil: 606472957
email: p.tomanova@volny.cz


Jirka poté pouštěl bonusová videa z DVD ST 1 - The Motion Picture s titulky.
Překvapením rozhodně nebyl návrat k tématu nedávné návštěvy Roberta Picarda v Praze. Protože byl celý večer zaznamenáván na audio, mohli jsme se ještě jednou zaposlouchat do ladného Holodoctorova hlasu...


Míša poté předčítala ze zápisků kolem příprav Holodoctorovy návštěvy v našem hlavním městě. Například nám prozradila, že Roberta přijel na letiště vyzvednou pětičlenný výsadek a že letadlo mělo zpoždění asi 20 minut. Protože Robert přijel v den svých narozenin, v hotelu Regina na něj čekalo malé překvapení. Pan Picardo si přál zavítat na mši, protože je katolík. Na devátou večer tedy dorazil do Týnského chrámu.
Druhý den ráno, tedy v den setkání s českými fanoušky, zavítal Holodoctor dokonce do posilovny, Míša se za ním byla podívat, ale dále toto téma nerozebírala :)
Také jsme se dozvěděli, která místa v Praze Robert v úterý a ve středu navštívil. Mezi nimi byl i byt Míši, ve ktérém si Robert poslechl českého dabéra své postavy, Přemysla Přichystala.
Definitivní rozloučení s panem Picardem se konalo ve čtvrtek.


Obvyklým bodem programu byla jako vždy volná zábava.
[Seven, Pantarei a Praotec Trekkie]


"Lepší barmanku ve velení než velení v baru", "Michalu v čele, přejeme si vřele" - téměř volební kampaň probíhala před čtyřmi roky, když byla Míša "dočasně" zvolena na pozici velitelky klubu CZK. Letos, kdy Míša oznámila svůj "předsednický" odchod, se nekonaly žádné volby, protože o ten nejvyšší post jako takový nikdo usilovně nestál.


Odpovědnost za klub v podstatě zůstala tam, kde byla. Velení klubu se rozdělilo do "společenstva" - Prvním ze dvou se stala Jana Krčmářová a Druhým ze dvou Martin Böhm.


"Sluší jim to spolu." - po těchto slovech Míša předala symbolické žezlo vydávání časopisu a kasičku pomyslného financování klubu Janě. A Martin dostal "korunu", coby seznam členů :)


A k tomu jedna společná fotka...


Na rozloučenou dostala Míša od klubu z rukou Jany kytici...


...a z rukou Martina památku od Hanky Vittkové u příležitosti návštěvy Roberta Picarda v Praze spolu s diplomem za skvělou práci ve vedení klubu.


Obdarovaná Míša...


Na závěr se pouštělo opět video - záznam z PSST conu 2002 a epizoda DS9 Civil Defence.


Hypospray 20021216
foto by Snorchl