CZK - ÚNOR 2003


Fotoreportáž z klubového setkání CZ Kontinua
8. únor 2003

Týden po Párty pro Deep Space 9, dva týdny před Pragoconem proběhlo první setkání Star Trek fan klubu CZ Kontinuum v tomto roce. Tento sraz byl jiný než ty předchozí, úvodního slova se totiž neujala Míša Dudková, jak jsme byli čtyři roky zvyklí, ale její věrní přátelé a Startrekoví spolupracovníci na život a na smrt :) - Martin Böhm a Jana Krčmářová. Oba na první pohled upoutali červenou uniformou velitelské sekce. A že jim to komandérství celé odpoledne velmi dobře šlo :)


Jana a Martin se snaží nabídnout členům, kteří odebírají tištěnou verzi časopisu Irelevantní svět, od příštího jubilejního třicátého čísla něco navíc. Navrhli jako přílohu k časopisu karty Startrekových postav. Dva návrhy na jejich design nechali kolovat. Ani nevím, která vyhrála, líbily se mi obě :)


 

Zatímco někteří studovali nové číslo Irelevantního světa, jiní vyplňovali anketní lístek s obecnými otázkami o Star Treku. CZK chce zjistit nejen věkový průměr svých členů, ale také vypracovat statistiky oblíbenosti jednotlivých seriálů, filmů, postav apod., aby mohla redakce Irelevantního světa vyjít svým čtenářům v příštích číslech co nejvíce vstříc.


Netrvalo dlouho a za profesorský stůl usedl Honza Pavlík se svou přednáškou Paralelní vesmíry a alternativní časové linie.


A jako vždy musela přijít chvilka oddychu pod kodovým označením "volná zábava" :)
Vždycky je o čem si povídat ... i Richard s Bendim našli společnou řeč :)


Zdá se mi to, nebo na setkání chodí ti samí lidé? :)


Třída byla skoro plná... sedělo se i na stolech, viď Paldíku :)


Honzu Pavlíka vystřídala Hanka Vittková s kazeťákem a reprízou hudební soutěže z Avalconu Speciál. Hrálo se o ceny - hlavní cenou lákalo CD s nejromantičtější hudbou ze Star Treku. Praotec Trekkie byl silný soupeř, ale vyhrál Anry. Večer nám hudba zpříjemnila usínání, díky Hana_an.


"Kulturní vložkou" bylo mé předstoupení před tabuli :), když jsem byla živým modelem Startrekového trička s nášivkou komunikátoru, které si můžete objednat u Paldíka či skrz klubový email. K mání jsou trička také s klubovým logem či v jiných barvách, černé, modré...


 

Závěr opět patřilo promítání - z epizod, které se amatérsky nadabovaly pro Párty pro Deep Space 9 si Samuel vybral díl z páté sezóny DS9, resp. z druhé sezóny TOSky, tedy "Trials and Tribble-ations".


© Hypospray 20020220