PRAGOCON - OBRÁZKY


Obrázková reportáž z Pragoconu v Praze
27. a 28. leden 2001

Autorem je Seven Of Ninien, který se na fotkách ale neobjeví ani jednou :)


S.ofN.: Úmysl či fakt? Start Trek k novým cílům...
Hypo: tak tohoto "překlepu" jsem si nevšimla :). Asi nekoukám po všech čertech a stěnách a orientovat se ve dvou místnostech zas nebylo tak těžké :)


S.ofN.:Tajemná Vulkánka: Byla fakt skvělá. Když jsem se jí ptal, kde vzala tak pěkné uši, odpověděla, že od rodičů. Fakt???? Vulkánci již mezi náma :)
Hypo: Vedou se "spory" :), jak ke svýn ušiskům přišla, možná plastická operace. Obočí se dá vytrhat a domalovat, vulkánské roucho nechat ušít, ale uši? Držely perfektně, možná z toho bude perfektní reklama na sekundové lepidlo :)


S.ofN.: Blacky a jeho pověstný hrnek. Na rozdíl od Kathryn Janeway tam však neměl kávu černou, horkou, ale jiné osvěžovadlo :)
Hypo: Blackyho, kterého na akcích podobného typu prakticky v civilu nezastihneme (je stále navlečen ve své uniformě :) - slyšela jsem, že je v ní pěkné vedro :) jsem viděla jen s hrnečkem, který jsem po odborné expertýse shledala identickým jako má Káťa.


S.ofN.: Mae míří ke kantýně.
Hypo: Ano, nejen Mae 2000 nevydržel Pragocon bez občerstvení :)


S.ofN.: Občas je nutno se najíst. Fajn osvěžovna.Tedy až na ty ceny.
Hypo: Občas? Ján bych jedla furt :). Přirážka způsobena možností koukat na video během stravování :)


S.ofN.: Grupa - Holodoctor, Mipix, Imzadi a další. Tak část téhle skupiny dokázala prokecat celou noc ze soboty na
neděli na této chodbě.
Hypo: Ano, kecanda je na takovýchto akcích zcela normální. A někdy ani nemusí vypovídat o kvalitě programu (že nudou nemáme nic lepšího k činnosti :). Já tam poznávám ještě Toxyho a Zirlanda, našeho Andoriánského velvyslance :)


S.ofN.: Čekáme na další přednášku. Co se bude dít bude-li vůbec? V popředí Tequille ve svém modrém širáku a Honza Pavlík.
Hypo: Vždycky se něco dělo :). praotec Trekkie bavil ostatní, třeba Blackyho, cptn. Vojtase a Oda, který se u toho musel přikrmovat :))


S.ofN.: No, Hypo nechtěla žádnou cenzuru, ale bez komentáře......a nebo jo :) Jelikož nedorazili dabéři, šli jsme v sobotu večer do nejbližší krčmy snad šesté cenové skupiny: Já, Toxy, Lore, Tequille, captn.Vojtas a Jardax. Pivo ušlo.
Hypo: ano, tam jsem nebyla, kluci mě jaksi nepozvali :).


S.ofN.: Františka Vrbenská - Mytologie v ST. Františka Vrbenská spíše jen naslouchala, její přednáška jí byla z části "ukradena". Hypospray však nedala na VOY dopustit.
Hypo: Správně. Nějaký velmi aktivní mladík se začal navážet do všech hodnot Voyageru, a já a Holodoctor jsme mu to museli všechno vysvětlovat. Samozřejmě hlavně to, jak je to skvělý seriál, který se nesmí odsuzovat jen kvůli tomu, že mu velí žena :)


S.ofN.: Draculka v uniformě.
Hypo: aneb test Kobayashi Maru s mou maličkostí :). Draculka ještě žije, ale ne na dlouho :)


S.ofN.: Potila ses Hypospray?
Hypo: Jen mi bušilo srdce, protože test pokračuje a pokračuje, pořád z toho nejsme venku. Všichni čekáme, až Draculka najde odpověď na můj rozkaz :)


Hypo: konečně, umřela jsem a zase se zrodila, aby mi Leian mohla předat diplom, kde jsem měla barevné na bílém, že jsem úspěšně absolvovala Akademii Hvězdné flotily a je ze mě praporčík.


S.ofN.: Hypospray má novou hodnost. Už je to za tebou. Úleva?
Hypo: Nervy kompenzoványa ztvrzením mé nové hodnosti - Andrea mi připla pecku :). AE jen závistivě přihlížel :) - ten mi při testu taky umřel :)


S.ofN.: Místo činu. Je to vražda napsala..... :))
Hypo: Mae a Blacky si hrají na školu ve školních lavicích :)


S.ofN.: Toxy se chystá domů.
Hypo: Toxy, ač tak na první pohled nevypadá, tak kromě posilování spočívající ve zvedání půllitrů piva, je aktivní sportovec, který hraje např. aktivně fotbal, pokuď se nepletu :))


S.ofN.: Nejen ST živ je člověk. S vojáčky jsem si kdysi také hrával, ale proti gustu.... :)
Hypo: Myslím, že si to s kartičkománií některých Trekkies vůbec nezadá :)

Hypospray 20010208