OSLAVA NAROZENIN


Samuelovy narozeniny
leden 2009

Martin jako oslavenec

Po vydařených Saliho narozkách nikoho nepřekvapí, že když je čas, prostor, nápad a povolení od oslavence, že se kamarádi rádi sejdou a hromadně slaví. Nejinak tomu bylo i u Samuela, resp. Martina, který v lednu oslavil svoje třetí kulatiny. Zázemí pro oslavu a celé její zorganizování si vzali na bedra "omičany", tj. současné bydloviště omiho a Molíka na Vysočanech. A jak je z fotek patrné, výzdoba a sezvání hostů zvládli na jedničku. Pomáhala určitě i Rin a ostatní. Já od doktora a kája z práce jsme se dřív nedostali a proto jsme cca o deset minutek přišli pozdě a ochudili se tak o to pravé "surprise", kdy oslavenec nic netušíc vchází do přichystané místnosti, kde jsou v první moment všichni schovaní a na signál se pak rázem objeví a dotyčného mile překvapí. Tak nějak to určitě probíhalo i u Martina. Když jsme dorazili, byl nadšený a plnými doušky si užíval narozeninového veselí.


K oslavě patří nejen výzdoba, ale také dárky. Martin jich dostal hned několik, ale co tak tipuju, radost mu zajisté udělalo pozvání na již třetí výlet do Londýna.
A k oslavě patří i přípitek. O ten jsme už nepřišli. Pily se rychlé špunty a překvapivě mě chutnaly :)

Hromadnou fotku stihl dorazivší Fox. A tím pádem stihl i dort a další nachystané papáníčko. A taky hrátky s balónky :)


Nik a Irča mizeli dříve, ostatní si ještě příjemně povídali s lžičkou či skleničkou v ruce.


Někoho to natolik zmohlo, že si ode mě vysloužil stařecké pojmenování :P ... No a divíte se mi? :)

Ještě jednou přeji za sebe a ostatní Martinovi jen to nejlepší a opravdu pevně doufám, že nějaké číslo nezmění nic na tom, že se budeme stále scházet a mít na sebe čas a prožívat neopakovatelné zážitky na akcích, na které budeme za dalších třicet let rádi vzpomínat...

samuelovynarozeninyhromadna.jpg (84637 bytes)


© Hypospray (Hanka) (2009)
foto omi