SRAZ UPKB-DOMINION OSTRAVA


Setkání klubu UPKB-Dominion v Ostravě
27. - 29.4. 2007

Pátek po práci vyjíždíme přecpaným rychlíkem na stojáka bez místenky směr Ostrava. Když šetřit, tak vždy na těch správných místech :)) Ale prolétnout takřka celou naši krásnou zemičku uprostřed jara z okna vlaku mělo něco do sebe, navíc MP3ka do toho krásně hrála, vedle mě kája s noťasem v klíně taky vypadal, že mu nic nechybí :), k tomu pokec s Beebooem, který byl na tom stejně jak my... je vlastně škoda, že nám to tak rychle uteklo :))

Druhý den ráno jsme se chystali na odjezd do Domu dětí a mládeže v Gurťjevově ulici v Zábřehu, kde už se jeden sraz konal. Tentokrát pro nás ale Pája obstaral oddělené "sklepní prostory". U vchodu nás uvítala místo vyhazovače pájova motorka - "Ano, jste tu správně. Apple inside." :)


Vinný sklípek to nebyl, ale útulna tam bylo dost :) ... a hlavně další známé tváře...
Srazu se zúčasnili: Pája, Korax, Skreek, Arweth, Beka, Wesley, Crusher, Hypo, Margh, Geroslal, Vašek, David a ještě jeden sympaťák :)Slova se ujal Korax jako výkonný šéf UPKB-Dominion :) Představil nové číslo klubového časopisu, no, i nějaká postarší čísla, potom se zavedla řeč na téma nové domény a stránek klubu a samozřejmě co se plánuje na Trekfest 007 do Chotěboře, jaký program, přednášky apod.Vše plynule navázalo na tzv. "volnou zábavu", i když ta tam byla vlastně od začátku :) Třeba kartičky :)
Já osobně jsem neodolala a vyzkoušela si pájovu motorku dřív, než jí prodá. Vzhledem ke svým řidičským dovednostem jsem se nepokusila jet nikam jinam, než rovně :) Jiní byli odvážnější, ale nikdo se naštěstí ani na moment neztratil z dohledu :)
Protože nám vyhládlo, objednali jsme si každej pizzu. Ale nejlepší bylo mít z každé pizzy kousek. Vzájemný 'čenž' byl vynikající nápad, kdy ochutnám osm ruzných příchutí na jeden zátah? :) To se jen tak nepoštěstí :)Crusher byl prohlášen za oslavence, takže dostal kartičky a zelené kuličky :)) ... a určitě nechyběla pusa :)


A ani malá společná fotka :)

Navečer jsme se přesunuli do naší staré známé čajovny, kde jsme trávili loňský Silvestr. Molik a Trin už rozběhli DDR samozřejmě za asistence Alasáka, který do té doby poctivě ťapkal. No, a řada byla na nás jako na nově příchozích.


Během večera jsme si vedle samozřejmě udělali pohodlí :) Ale to nám nebránilo odbíhat na PADD a sbírat bodíky v Beginner turnaji. Dostala jsem medaili :) A taky diplom (byla jsem lepší než Kája! :) a ještě něco k tomu :)
Diplom za Arwetha ochotně převzal Marek napodobujíc jeho výškový potenciál :)A zase jídlo. Tentokrát japonské Suši. Molik obstojně vysvětlovala, jak si počínat s hůlkami a jak Suši správně dopravit do úst... prostě kompletní instruktáž pro dokonalé vychutnání :)Zábava jela dál, deskovky atd. atd. :)

Druhý den ráno, v neděli, se naplánoval výlet na Pustevny do Moravskoslezských Beskyd.

Musím uznat, že takhle hustou mlhou jsem kráčela poprvé :) Byl to docela zážitek, když se před vámi z ničehož nic vynořil autobus... naštěstí zaparkovaný s vypnutými motory :)

No a pak? No jídlo :) V krásné stylové restauraci. Kdyby kája nestresoval s mobilem, byl by to poklidný obídek, viď? :)
Když já tak ráda fotím jídlo... :) ... no, nejen jídlo ... :))

Cesta zpátky na parkoviště stále za doprovodu mlhy, všemožných ptákovin a ... přírody. Můj foťáček nemohl zůstat na rameni ladem :)
Potom jsme byli takřka uneseni... na nám předem neznámé místo. Tak tak, konalo se překvapení, návštěva Vaškovy rodiny u něj doma a grilováníčko :)Vše bylo nakoupíno, gril připravenej, takže se začlo :) Klobásky... hmmm, ňam ňam.

Debaty všemožného charakteru se stočily i na svatbu. Wesleyho jsem pasovala do role mé záložní družičky a musela mu proto odebrat míry na jeho novou tosáckou uniformu ala Diegina :) Nevím čím to, ale moc se mu do toho nechtělo. To Petr byl se svojí rolí Porthose dokonce smířen :))
Co říci závěrem. Další super víkend, já už ani nevím, jak to popsat... prostě 100% díky za to.


© Hypospray (Hanka) 2007
foto dále Wesley + Pája + Skreek