31.10.2000

V sekci VOYAGER v Galerii postav přibyly skupinové obrázky posádky Voyageru i v civilu, doplněné kresbami nadaných výtvarných umělců z řad Trekkies..:)).

28.10.2000

V sekci AKCE "Chystá se" upozorňuji na Star Trek con v Německu - Galileo 7 a Minicon 2000 v Národním technickém muzeu Praha.
O Draconu 2000 už víte...

27.10.2000

K písemné reportáži z PSST conu dneska dodávám i tu obrázkovou. Téměř 40 obrázků, které se vám po odkliknutí otevřou v novém okně v původní velikosti, a které jsou opět doprovázané mým "jedinečným" komentářem najdete přímo tady!

23.10.2000

Troufám si říci MEGA reportáž z PSST conu - Prvního Samostatného Star Trek conu, kterou jsem dneska spisovala celý den.:), je Vám všem k dispozici v sekci AKCE - Reportáže. Přímy link je k odkliknutí tady!

22.10.2000

No, nakonec stačilo dojet jen na Vyšehrad..:)), našli jsme místo conu bez problémů...
Zatím se myslím všichni náramně bavili, přišlo nás tam opravdu požehnaně a přednášky a besedy stály za to...
Takže se tam hned teďka vracíme... vzhůru na Prahu 4 !!!

Tak jsme se (v pořádku.:) vrátili plni krásných zážitků a s vynikající náladou po bezvadně stráveném víkendu mezi "svými"..:)). Pro mě osobně byly nejúžasnější besedy s dabéry, se Sylvou Talpovou a Bohdanem Tůmou.
Jistě nás nyní čeká spousta uveřejněných fotek a zhodnocujících reportáží. Samozřejmě i ode mě.:) => Sledujte Sekci AKCE odkaz PSSTCon. Už nyní je uveden odkaz na první fotečky...

21.10.2000

Tak, a vyráží se na První Samostatný Star Trek con! Nejdříve minisraz na stanici metra C Muzeum a po kratičké jízdě metrem na Budějovickou, pěšky až do školy, vlastně taky za vzděláním, když se to tak vezme, ale hlavně za zábavou.....:))
Můžete přijít jěště v průběhu akce, třeba jen na neděli, a registrovat se až na místě...
Doufám, že proběhne vše bez komplikací a dlouho se na tuto akci bude vzpomínat...:)

18.10.2000

Jistě vám všem neušlo pozornosti, že se tento víkend, tedy 21. a 22. října, koná velké setkání Trekkies: PSST Con v prostorách základní školy v Táborské ulici v Praze 4. Snad se tam s drtivou částí z vás uvidím, a to nejen na své přednášce "Romantika v TNG", na které nyní pracuji (místo updatu stránek..:)).
Jinak děkuji všem, co se mi ozvali ohledně promítání First Contactu v kině Broadway. Akce se účastnilo téměř 200 lidí a 26 ověřených nicků je k přečetení v sekci Akce pod odkazem Kino.

15.10.2000

V sekci VOYAGER - Projekt Platonika, který je souhrnem informací o episodách Voyageru, přibyly synopse episod z 1. sezóny: Parallax, Time And Again, Phage a The Cloud. Pod odkazy u jednotlivých episod najdete Hlavní děj a také tzv. Speciál, v němž jsou obrázky doprovázeny mírně "okořeněným" komentářem..:)).
Navíc přibyl popis a obrázky k druhé epizodě sedmé sezóny Voyageru Imperfection.

12.10.2000

Neuvěřitelných 109 vedlejších (pojmenovaných) postav, které se vyskytují ve Voyageru do začátku třetí sezóny, je nyní k dispozici pod odkazem "Další postavy" v sekci Voyager. Například se můžete dočíst informace o notoricky známých postavách, jako je Seska, Suder, Samantha Wildman, a také Q a Quinn, admirál Paris, Chakotayův otec Kolopak, Reginald Barclay a další a další...
Jména jsou seřazena abecedně a doplněna jmény herců a obrázky.

8.10.2000

Na stránkách došlo k avizovaným úpravám. Kromě hlavního menu na každé stránce přibyly tři odkazy v sekci Voyager, které zastupují bývalou podsekci Mixture. Jde o Galerii postav, Humor a Směsku. Právě v Galerii postav přibyla spousta obrázků Sexy Klingonky z Voyageru - B'Elanny Torres - Roxann Dawson.
V sekci AKCE v odkazu s názvem "Kino" jsou nyní první jména "starousedlíků Trekkies"..:), kteří se dne 23. ledna 1999 účastnili promítání Prvního kontaktu v kině Broadway. Pokuď jste tam také byli a chcete zařadit do seznamu, napište mi...

4.10.2000

Již tento čtvrtek, 5. října, přichází do našich kin film X-MEN, kde hlavní roli hraje Patrick Stewart (Cpt. Picard). je již delší dobu hlavní zápletka příběhu a pár obrázků. Nicméně upozorňuji na tuto stránku z dalšího důvodu, kterým je výzva pro všechny Trekkies. Doufám, že Vám neujde pozornosti...
Dále v sekci VOYAGER v Mixture se nachází odkaz, pod kterým se skrývá apel na všechny obyvatele této Galaxie o pomoc při hledání pohřešovaných důstojníků Federace. Myslím, že nemusím dvakrát zdůrazňovat, že to máte brát s rezervou...:)
Také bych chtěla poznamenat, že si sem vědoma jisté celkové nepřehlednosti stránek a mírné dezorientace hlavně u nových návštěvníků. Plánují se jisté změny, o kterých se snad bude mluvit jako o zlepšeních..:), i když já v tomto ohledu zastávám názor, že jde spíše o zvyk. Čím častěji to tady budete navštěvovat, tím více se tu vyznáte a budete vědět, co všechno se za odkazy skrývá...:). Minimálně se plánuje sekce Obrázky a Humor, ale odkládání bylo záměrné, dokuď toho tady nebude uveřejněno více...
Na závěr bych Vás chtěla upozornit na změnu emailove adresy ST klubu CZ Kontinuum.

1.10.2000

Abych vyvážila minulou aktualizaci stránek, je dnešní update určen převážně pro dámy. V sekci Voyager - Mixture je odkaz s názvem "Sexy komandér z Voyageru: Chakotay - Robert Beltran". K nahlédnutí je tentokrát téměř 250 obrázků, z nichž některé mají barvitý komentář -(sama se divím, že jsem něco takového sepsala vzhledem ke slabosti k prvnímu důstojníkovi.:)) Berte to prosím s rezervou..:)).
Dále jsou doplněny v sekci MIX u seznamů episod TNG a DS9 jejich oficiální české názvy, kterými se ale nedoporučuji příliš řídit, protože mnohdy jsou přeloženy velmi nepřesně.

28.9.2000

Nejen pro pány je určen dnešní update. Je celý věnován sexy Borgovi z Voyageru: Seven Of Nine, resp. její představitelce Jeri Ryan. V sekci Voyager - Mixture pod stejnojmenným odkazem naleznete téměř 200 obrázků Seven z Voyageru, v civilu i jiných rolích.
Také v sekci AKCE - "Chystá se" je upozornění, že jsou k dispozici bližší informace o Draconu 2000.

26.9.2000

Po drobných výpadcích serveru je tu nový update, tentokrát opravdu pro silné nátury. Pod odkazem "Jak se motá páté přes deváté, aneb příště více přesnosti..." v Mixture v sekci MIX, se nachází, až by se dalo říci smutná, ukázka toho, jak je Star Trek překládán veřejnosti mnohdy velmi zkresleně. Vím, že mýlit se je lidské, možná i mimozemšťanské.:), ale co je moc, to je moc - přesvědčit se můžete koneckonců sami u 25 obrázkovo-textových odkazů...

21.9.2000

Jak je to se závislostí na lodi U.S.S. Voyager a nejen na ní se můžete odedneška natvrdo dočíst v sekci Voyager - Mixture - Závisláci nejen na Voyageru.
Dále došlo k celkové úpravě sekce Otázky, kde u každé odpovědi přibylo návratové tlačítko. Chcete-li si prověřit své znalosti otázkami typu: Co je to za postavu, jaké rasy, a o jakou situaci nyní jde... - račte brouzdat nyní vylepšeně celkově 260 obrázkovými a textovými otázkami...

17.9.2000

Je zprovozněna sekce MIX, kde najdete seznam episod zbylých Star Trek seriálů, tedy The Original Series, The Next Generation a Deep Space Nine s hodnocením. Poznámka: TOS a DS9 ohodnotil Anry..:).
V sekci Voyager : Mixture přibyla recenze o nové Star Trek hře: Voyager Elite Force od Hikaru se spoustou obrázků...

14.9.2000

V sekci Voyager - Mixture přibyla skoro zamilovaná povídka "Konečně šťastná" dojemně popisující jednu noc mezi Janeway a Chakotayem. Přeložil JBr.
Jinak k drobné úpravě došlo v Projektu Platonika, kde nyní naleznete odkazy o jednotlivých episodách Voyageru nejen u Seznamu episod, ale i v přehledech jednotlivých sezón (jaká postava měla hlavní roli).
U 7. sezóny přibyly nejnovější obrázky členů posádky, které, jak víte, kliknutím dostanete v původní velikosti - strašně to tam všem sekne...:)

12.9.2000

V neděli 10. září se konalo privátní setkání velení CZK, Erella a mojí maličkosti. Reportáž, která je spíše zamyšlením všeho, co se poslední dobou událo kolem ST klubu CZ Kontinuum, je k přečtení v sekci Akce - Reportáže pod trefným názvem: Jak se dělá z komára velbloud, aneb čtyřhodinové povídání o Star Treku...

9.9.2000

V Projektu Platonika v Seznamu episod jsou u pilotního dílu Voyageru - Caretaker k dispozici nyní 4 odkazy o episodě, a to nejen hlavní děj, ale hlavně spousty obrázků s "patřičným komentářem": (Speciál č. 1, 2 a 3).

4.9.2000

Tak, rozjeli jsme to!..:)))
Jak sami vidíte, podařilo se nám na Internetu uveřejnit první verzi stránek s názvem Star Trek Sickbay. I když v porovnání s jinými stránkami má do obsahu dost co dohánět, vyslyšeli jsme naléhání pramenící hlavně ze zvědavosti, co se na doméně www.voyager.cz chystá, a proto máte tedy už nyní možnost se stránkami brouzdat..:))
Vyjmenovávat vše, co se zde k tomutu datu nachází, by bylo na dlouho.. prostě jděte, kam vás odkazy zavedou....:)
Za prohlédnutí stojí v sekci Voyager - Projekt Platonika Seznam episod, kde naleznete základní informace o episodách včetně obrázků.
A jestli se Vám nechce sedět jen za počítačem a rádi někam vyrazíte, tak je pro Vás určena sekce Akce...
Hypospray a Anry Vám přejí super zábavu !!!

15.8.2000

Přidána pozvánka na velkou akci konanou v rámci EXPA 2000 - EXPO TREK. A dále shrnující informace o PSST conu.

28.7.2000

Uveřejnění reportáže z privátního setkání CZK u příležitosti narozenin Míši Dudkové a svátku Jindřicha Nepevného.
Můj minikomentář k nástupci ST: Tne Next Generation v České televizi, kterým se stal ST: Voyager.

16.7.2000

Sepsána smajlíková reportáž z pořadí druhé session IRC kanálu #startrek.cz.