31.12.2000

Tak, a máme tu poslední den v roce a to ne jen tak ledajakého. Posledními 24 hodinami končí i 20. století...  století, ve kterém se narodil a zemřel muž, který mně a mnoha z nás velkou měrou ovlivnil život - Gene Roddenberry...
... užijte si Silvestr plný zábavy, ale taky ve zdraví.:).
Poslední aktualizací našich stránek pro Vás otevíráme "Vzkazníček", kde můžete veřejně napsat, co si o stránkách myslíte, jak se Vám líbí či nelíbí včetně jakýchkoli připomínek. Jestli tomu tak je, přímý link je zde. Natrvalo je umístěn v sekci VÍTÁM VÁS.
Doufám, že se Vám také líbí drobná úprava vstupní stránky.:).

Nashledanou v příštím tisíciletí... Hypospray


23.12.2000

Na konci vánočních svátků vám přináším opožděný dárek. Jak již víte, anketka "Otázky pro Trekkies" je uzavřena. Dotazníků dorazilo celkem 120. Odpovědi postupně zpracovávám, ale u 17-ti otázek už můžete nahlédnout, jak jsme dopadli.:). Je to konečné vyhodnocení, které zůstane jako naše "vizitka" na stránce doufám na dost dlouhou dobu.:).
Nové jsou výsledky týkající se našich domácích mazlíčků - tj. co všechno chováme doma a dále jaké systémy používají naše počítače. Co se týče nejoblíbenější postavy, po přidání dalších vašich favoritů si Dat stejně udržel prvenství. Další otázky doplněné grafy jsou >zde.

18.12.2000

V sekci MIX u TNG přibyl přehled všech sedmi sezón - která postava hraje hlavní a vedlejší roli s obrázky, které po kliknutí na ikonky dostanete ve větší verzi.
V sekci AKCE - Chystá se - upozorňuji na Star Trek setkání pod oficiálním názvem DNH Con, který se chystá na březen příštího roku..

13.12.2000

Dnešek je už jubilejním 101 dnem existence stránek. Doufám, že úspěšně poběží nejen další stovku.:)
Tento update je proto věnován legendě Star Treku - ženě, která velí jedné z nejlepších lodí Hvězdné flotily. V Galerii postav je k nahlédnutí přes 170 obrázků kapitána z Voyageru - Kathryn Janeway.

Projekt "Otázky pro Trekkies" uzavírám 15.12. Děkuji všem, kteří se zúčastnili, sama jsem zvědavá, jak dopadnou výsledky.:)

10.12.2000

Dracon 2000 skončil, jsem zvědavá na ohlas, případně reportáže a fotečky.
Neoficiální akce v pizzerii v Nuslích už má svou první obrázkovou dokumetaci od Milánka. Doufám, že k seznamu přibydou i další odkazy, které najdete zde.
Zaklikávací verzi Otázek pro Trekkies využilo už 14 z Vás a to i přes 24 hodinový výpadek serveru přes tento víkend, za který se omlouvám.

9.12.2000

Včera večer se akce v pizzerii Gallo na Praze 4 velmi povedla. Kromě Trekkies z IRC dorazili i jiní, např. ze serveru Průvodce.
Tedy, kromě mě a Anryho např. Draculka, Holodoctor, cptn. Vojtas, Roger, Peacef, Milánek, AE, Erell, Alko a Mirys, Míša Dudková, Hikaru, Jardax, Lore, Kruxminor, Wewerka a Eff, a za starší generaci čerstvý otec Honza Pavlík, který se pyšnil fotečkama svého malého Martínka, a také maminka Helenky Barclayové..:). Pořizovaly se fotky, takže se nám možná někdo pochlubí i zveřejněním obrázkové dokumentace..:)
Dracon 2000 ještě probíhá, kde se ostatní také jistě dobře baví...

7.12.2000

Projekt "Otázky pro Trekkies" se blíží ke konci, alespoň z vaší strany. Moje vyhodnocování bude trvat delší dobu a konečné vysledky budu uveřejňovat postupně jako nyní ty průběžné.
Vzhledem k popularitě jsem si nechala poradit a výsledkem je zaklikávací verze otázek - je to mnohem pohodlnější způsob hlasování a proto chci na tomto místě poděkovat všem, kdo mi posílali své e-maily s přílohami, že díky Vám mohli ostatní poznat, jak zamýšlím výsledky zpracovávat. Ukončení anketky plánuju ke konci příštího týdne.
I dnes jsou k nahlédnutí výsledky na nové otázky a to ohledně naší dovednosti v plavání, jízdě na kole, tanci. A velmi zajímavé je vyhodnocení popularity postav Star Treku. Hádejte, kdo se Vám nejvíce líbí? ... odpověď je tady..:)
Mimochodem, doufám, že jste si už vybrali, kde strávíte páteční večer. I když, všude dobře, doma nejlépe.:)

3.12.2000

V sekci AKCE - Chystá se - je nabídka na strávení pátečního večera (8.12.) hned na dvou akcích, a to na Draconu 2000 v Brně - conu scifistů z ČR i zahraničí. Druhou akcí je sraz Trekkies v Praze. Bližší informace jsou zde.
V sekci VOYAGER - Projekt Platonika - jsou Vám exklusivně k dispozici oficiální české názvy episod ze 6. sezóny, která se u nás začne vysilát za necelé 3 měsíce! Děkujeme Erellovi.

30.11.2000

V sekci OTÁZKY - Otázky pro Trekkies jsem vypracovala odpovědi z 69 zaslaných dotazníků, tentokráte na 4 otázky:
Ot. č. 39: Jste vegetarián?
Ot. č. 42: Jaké jídlo nesnášíte?
Ot. č. 45: Věříte v mimozemské civilizace?
Ot. č. 80: To, co se bude vysílat po poslední sezóně Voyageru ještě není jasné. Co byste uvítali Vy?
Zajímavé jsou vaše jednotlivé komentáře, které samozřejmě anonymně připisuji.:)
Seznam odkazů na vyhodnocené otázky je přímo tady.
Anketka se ještě neuzavírá, odpovědi můžete stále zasílat na můj mejl: hypo@voyager.cz. Budu se těšit.

25.11.2000

V sekci VOYAGER v Projektu Platonika přibyly informace o nejnovějších episodách ze 7. sezóny. Úvod do děje a spoustu obrázků najdete pod jednotlivými odkazy na episody Inside Man, Body And Soul a Nightingale ...

24.11.2000

Projekt "Otázky pro Trekkies" je v plném proudu. Pod tento přímý odkaz jsem trochu rozepsala svůj záměr, a hlavně na ukázku přidala vyhodnocení 6-ti otázek z odpovědí, které mi došly za první čtyři dni. Počet hlasů je doplněn grafem - jde o otázky: Jak často si měníte zubní kartáček? Věříte v posmrtný život? Z jaké strany loupete banán? Jakou rukou si utíráte zadek?.:), Jakou barvu vlasů máte? a z otázek o Star Treku: Kdybyste si mohli vybrat, na jaké lodi byste sloužili?
Budu ráda, když budete dalšími, kdo se do přehledu o Trekkies zapojí...

19.11.2000

Trochu atypický update najdete v sekci OTÁZKY.
Pod odkazem "Pro Trekkies" najdete celkem 80 otázek úplně o všem, včetně desíti speciálních a desíti na téma Star Trek. Jsou určeny pro vyhodnocení, statistické zpracování, co jsme jako komunita Trekkies zač. Budu moc ráda, když se zapojíte i Vy. Čím více odpovědí, tím lépe.

14.11.2000

Velký update sekce MIX. V nově zprovozněných Multimédiích naleznete odkaz Televize, Internet a hlavně Noviny, pod kterým je setříděna spousta a spousta nascanovaných ústřišků z novin a časopisů o všem možném ve Star Treku: TOS, TNG, DS9, Filmy a Směska... Spousta obrázků a hlavně textů k počtení..:)
Něco přibylo i v Multimédiích na VOYAGERU.
V sekci AKCE - PSSTcon je už setříděno 13 odkazů na reportáže, fotky a videa z této akce.

10.11.2000

V sekci VOYAGER Humor - Pro silné nervy je určeno "Skandální odhalení vysokých důstojníků a další novinky z Federace"..:)).
V sekci AKCE Reportáže - K nahlédnutí stručná reportáž z PJKC (První JBr Klingon Con). Pozornost by jste mohli věnovat závěru - poznámkám pod čarou..:)). Také nechybí aktualizace odkazu "Chystá se..."
A nakonec: Nový přístup na stránky přes adresu sickbay.startrek.cz bez scriptu. Jednoduchý vstup pro starší prohlížeče event. modemisty.

4.11.2000

V sekci VOYAGER v Projektu Platonika přibyly informace o nejnovějších episodách ze 7. sezóny: Drive, Repression a Critical Care se spoustou obrázků...
Tento víkend jste se taky mohli vyrazit do Německa do Brém např. za Deannou Troi a Barclaym na Galileo7 con. (www.galileo7.de). (AKCE: Jiné)