29.10.2001

I dnes jsme zaměřili naši aktualizaci na seriál Stanice Deep Space 9, který si Česká televize šetří a hodlá odvysílat až za dva roky...
V sekci je nově sepsán úvod do seriálu se základním popisem posádky.
Díky Bearovi jsme také otevřeli sekci Humor, kde se dozvíte, jak probíhal pohovor s novým přednostou stanice, tedy rozhovůrek mezi Šiškem a Plešárdem.
A jako bonus pro vás Ben Sisko vyrobil spoustu obrázků z vynikající dvouepizody Way of The Warrior - Cesta válečníka z úvodu čtvrté sezóny, kdy se k posádce připojuje nadporučík Worf. Jak víte, první tři sezóny už u nás zpracované jsou...


24.10.2001

Tentokráte nám Harry_x naprogramoval vylepšenou Otázku dne ze Star Treku. Tzv. fáze II je jiná v tom, že se můžete aktivně zapojit hlasováním, tj. kliknout na podle vás správnou odpověď. Graf vám ukáže, jak hlasovali ostatní před vámi, resp. jaká odpověď je volena nejvíce. Opět se opravdu správné odpovědi dozvíte po týdnu.


21.10.2001

Zajímá vás, jaký bude konec Borgů v naší galaxii? Jestli ano, můžete se začíst do obsáhlé dramatické povídky od Unimatrix325.


15.10.2001

Pro ty, které příliš nepotěšila zpráva o uvedení Originální série Star Treku na České televizi je především určena nově zpracovaná 3. sezóna epizod Stanice Hluboký vesmír 9. Díky Benu Siskovi si můžete prohlédnout nejen desítky obrázků...


9.10.2001

Sice až po týdnu, ale přeci jen přináším slíbenou reportáž z Prvního samostatného Star Trek conu v roce 2001. Protože jsem měla zapůjčenou kameru, můžu vám také nabídnout přes 150 obrázků. Možná jsem si natočila i vás :)


4.10.2001

Hlavně pro ty, kteří neměli možnost shlédnout pilotní díl Enterprise Broken Bow např. na PSST conu, jsme sepsali podrobnou synopsi pod odkazem "Hlavní děj" se spoustou obrázků k této epizodě. Obojí najdete pod příslušným odkazem názvu epizody v sekci Enterprise - Seznam epizod.


26.9.2001

Tento víkend se v prostorách základní školy v Táborské ulici na Praha 4 uskuteční už druhý ročník PSST conu. U této příležitosti jsme si pro vás opět připravili zbrusu novou přednášku - Tarzan Kirk aneb Gorily z Enterprise. Dostali jsme prostor zopakovat také naši přednášku z Avalconu - Voyager nevhodný pro děti do 14 let. Pod odkazy se dozvíte více informací, které vás mají nalákat :) - nechybí inspirativní obrázky :)


21.9.2001

Nově je zkompletována databáze epizod Voyageru. Doplněno je šest epizod ze 7. sezóny - Q2, Author, Author, Friendship One, Natural Law, Homestead, Renaissance Man. Zbrusu nové obrázky od Bena Siska přibyly kompletně v první, druhé a šesté a z části ve třetí a sedmé sezóně. Jednoduše řečeno, máme nejlepsí databázi epizod Voyageru na českém Internetu :))


17.9.2001

Konečně se dostáváme k finálnímu uveřejnění výsledků ankety Otázek pro Trekkies. 80 otázek, na které odpovídala více než stovka z vás, je dneškem vyhodnoceno. Možná si ještě vzpomenete na otázky typu váš nejlepší film, nejhorší epizoda, jak dlouho se vám Star Trek líbí, ale také co děláte, když nemůžete usnout, do jakého zvířete byste se vtělili, co sbíráte a nebo jaké jsou vaše míry :). Na všechny tyto otázky jsou už dnes k dispozici zpracované vaše odpovědi a hlavně mnohdy humorné komentáře. Poodhalte, kdo jsou vaši kamarádi od Star Treku vlastně zač a co máte společného v této neobvyklé statistice...


12.9.2001

Projekt Star Revival už píše svou osmou kapitolu...
Také provedena čtvrtá archivace vašich vzkazů na nás.


11.9.2001

Dnešní den je u nás plný změn ...

V prvé řadě je to zbrusu nová vstupní rozcestníková stránka. Vybrali jsme ty nejznámnější české stránky a několik významnějších zahraničních stránek o Star Treku. Stali jsme se takovým obsáhlejším transportérem, protože i kdybychom se snažili sebevíc dny a noci, nikdy bychom neobsáhli o Star Treku vše. Nehledě na to, že už i náš internet je plný kvalitních stránek plných informací...

V druhé řadě se konečně dostáváme ke zprovoznění dlouho plánovaného projektu - Otázka dne. Chtěli jsme mít pro vás připraveno něco nového každý den a od nynějška to tímto způsobem zkoušíme. Jedná se o experimentální formu kvízové otázky z oblasti Star Treku - každý den se střídá znění otázky, které je doplněno obrázkem. Nabídnuto je vždy pět odpovědí, z nichž jen jedna je ta správná. Vaším úkolem je si vyzkoušet, zda znáte i vy správnou odpověď.
Otázku dne podle našich představ naprogramoval Pavel - Harry_x, za což mu tímto neskonale děkuji.

Doufám, že se nám náš nápad na zpestření dne vydaří :)


8.9.2001

Kromě nových sekvencí z epizody Critical Care jsme zapracovali na sekci Originální série Star Treku. A to samozřejmě zcela záměrně, protože Česká televize tento seriál z 60. let zakoupila a hodlá odvysílat po skončení Voyageru. Nově u nás tedy naleznete pod odkazem "Souvislosti" stručný nástin seriálu a charakteristiku jednotlivých členů hlavní posádky. U první a druhé sezóny je připravena tabulka s obsazením postav a prvními obrázky ke stažení. Na detailním rozpisu epizod se zatím pracuje. A perlička na závěr - zprovozněna je také sekce Humor, kde nyní naleznete "exkluzivní" vyjádření důstojníků Enterprise na fakt, že by se měli objevit na našich obrazovkách :)


4.9.2001

Dnes slavíme výročí - je tomu totiž přesně rok, co byly tyto stránky zprovozněny. Po celou dobu jsme pro vás zpracovávali nejrůznější informace o Star Treku pokud možno do nejpřehlednější podoby. Za všechny nové autory, které za zmíněný rok Sickbay získala, vám děkujeme za přízeň. Jste u nás samozřejmě i do budoucna vítáni a proto doufáme, že vám vždy zpříjemníme den.

Hypospray & Anry

Narozeniny k narozeninám: I dnes přibylo na stránkách něco nového. Do sekce MIX jsme stylově k dnešnímu dni vyhotovili databázi datumů a míst narození herců a dalších lidí kolem Star Treku. K dispozici jsou i rodná jména a listina úmrtí s příčinou, kde je naštěstí jen málo jmen. Data jsou uspořádána podle znamení zvěrokruhu.