28.2.2002

Fotoreportáž z Párty Pro Voyager coby rozlučkové sobotní akce, které se zúčastnilo téměř 60 lidí, je k dispozici v sekci Akce. Za fotky děkuji Kruxíkovi a vítám ho do týmu Sickbay.


24.2.2002

Minulé dny jste si mohli stáhnout z "Epizod na ČT" předmluvu Gena Roddenberryho před premiérou ještě částečně černobílé verze The Cage. Nyní, k druhému pilotnímu dílu, Where No Man Has Gone Before, je k dispozici oficiální Preview a úvodní scéna epizody. Tento systém chceme zachovat každý týden vždy u nového dílu...

Párty pro Voyager máme myslím zdárně za sebou :)


23.2.2002

Zaujala vás Původní série, která má nyní své místo každý pátek odpoledne na ČT1? Chcete poodhalit další dobrodružství? Tak právě pro vás je určen TOSkaraton.
Na hlavní stránce, pokud jste si všimli, přibyl odpočet hodin do začátku další epizody a do konce seriálu :)

Mimochodem, vyráží se na Párty pro Voyager, takže nám držte palce, ať to stojí za to, přeci jen si organizátorství zkoušíme poprvé :)


22.2.2002

Dnes a zítra se vám představí na obrazovkách nová Star Trek série - při sledování přeju za všechny příjemnou zábavu!

Koho zajímá, jaký článek se otiskl do Týdeníku Televize právě na téma Původního Star Treku, může zavítat do "Multimédií" - Noviny, kde najde v sekci TOS zmíněný text nascanován...


19.2.2002

Blíží se to... v pátek se nám poprvé na obrazovkách České televize představí Původní seriál Star Treku ze 60. let. Pro ty z vás, kteří absolutně netuší, co je čeká, neměli možnost některé z dílů zahlédnout např. na satelitních televizích apod., jsem sepsala podrobný článek shrnující celý svět "TOSky" ... doufám, že jsem nevynechala nic klíčového a přehled bude pro neznalé srozumitelný...


16.2.2002

Star Trek Voyager byl se vší slávou dovysílán. Od 22.2.2002 ho nahradí Původní série Star Treku ze 60. let - její epizody s námi můžete poodhalit každý druhý den prostřednictvím TOSkaratonu, jehož aktuální epizodou je Trable s Tribbly, aneb malá chundelatá zvířátka zaplavují Enterprise :)


13.2.2002

Hlasování nejlepších epizod Voyageru je ukončeno. Konečný program s epizodami, které se budou promítat, je sestaven. Stačí se jen přihlásit...


9.2.2002

Kirk se dostává se svou posádkou do alternativního nepřátelského vesmíru - projekt TOSkaraton dnes hostí epizodu 2. sez. - Mirror, Mirror - Zrcadlo, zrcadlo (jedna z nejlepších :)

Nové Androidovo dílko - "Data's day - Datův den" s posádkou TNG přibylo do sekce Povídky.


6.2.2002

Pomaloučku polehoučku chceme rozvíjet novou sekci, kterou jsou Synopse Voyageru. Zatím na ní pracuje kromě nás Yakuzza a Al Bomber, kteří vám přinášejí rozsáhlé synopse 6. sez. - Fair Haven a Spirit Folk. Nové jsou také podrobné děje ze sezóny první - Heroes And Demons a Cathexis. Samozřejmě se u nás můžete už nějakou tu dobu začíst do poslední epizody, Endgame, ale spíše vřele doporučujeme dva páteční podvečery na ČT1! :)

Rovněž přicházíme s nabídkou - chcete-li pro Sickbay psát také, stačí se nám ozvat...


2.2.2002

Hlasovátko nejlepších epizod Voyageru vám nyní nabízí také seznam prvních 30 epizod, které se nejvíce hlasují. Jak víte, na Párty pro Voyager budeme asi 7 nejlepších epizod promítat, a nejen to... Chystáme sladké překvapení ala pocta Voyageru, losování třech Star Trek cen a přivítání Původní série kapitána Kirka. Chcete-li se akce účastnit, stačí se přihlásit.


26.1.2002

Předběžný program Párty pro Voyager můžete ovlivnit stále ještě Vy! Volba nejlepších epizod Voyageru bude ještě několik dní probíhat... Hlasování není omezeno počtem, dejte hlas všem epizodám, které se vám líbily a které byste na akci rádi viděli...


22.1.2002

Párty pro Voyager má nyní svou oficiální stránku v sekci Akce - od nynějška je k dispozici hlasovátko nejlepších epizod Voyageru a předběžná přihláška. Samozřejmě přibyla spousta zpřesňujících informací o celé akci!


20.1.2002

Projekt TOSkaraton, který jsme rozjeli 4. prosince, se dnes přehoupl do druhé sezóny kočičí epizodou Catspaw.

Nové Androidovo dílko s posádkou TNG přibylo do sekce Povídky.


18.1.2002

Pokračujeme ve vylepšování databáze Voyageru - přibyla spousta kvalitních obrázků k čtvrté sezóně od našeho spolupracovníka Bena Siska. Velké díky i pro Zdeňka.

Také jsme změnili odkaz pro sekvence, tedy stránku věnovanou vysílání Star Treku v televizi. Odkaz "Páteční Voyager" se mění na "Epizody na ČT", protože Voyager nyní není vysílán jen v pátek a od konce února bychom chtěli s upoutávkami pokračovat i u První generace.


16.1.2002

První zpřesnění informací pozvánky na Párty pro Voyager.


8.1.2002

Dnešní epizodou TOSkaratonu První generace je Space Seed - Vesmírné sémě, na kterou volně navazuje druhý Star Trek film - The Wrath of Khan - Khanův hněv. Ricardo Montalban v roli Khana se za patnáct let skoro nezměnil :)


4.1.2002

Zveme vás na Párty pro Voyager !!!


1.1.2002

A máme tu nový rok. V jeho úvodu vám přinášíme vylepšení už hotové databáze epizod Voyageru. Tentokráte přibyla spousta kvalitních obrázků k třetí sezóně od našeho spolupracovníka Bena Siska. A na příště se chystají další...