30.12.2002

Všem dobrým lidem skrz naše stránky přejeme vše nejlepší do nového roku 2003... hlavně zdraví, štěstí, pohodu a samozřejmě co nejvíce kvalitního Star Treku...

Sickbay wallpaper PF 2003

[800 x 600]
[1024x 768]


24.12.2002

Pohodové prožití svátků vánočních a splněná přání u štědrovečerního stolu přejeme všem svým čtenářům...


15.12.2002

Jak vám zpříjemníme mrazivé dny? Jeden návrh bychom měli - přijďte k nám na Párty (http://party.voyager.cz). Přípravy únorové dvoudenní akce zaměřené na seriál Deep Space 9 jsou v plném proudu a vy můžete být při nich prostřednictvím stránky akce. Co je tedy nového? Zpracovali jsme pro vás hned několik témat - tedy spojení na Prahu 9 městskou hromadnou dopravou, kde nechybí mapy místa konání akce, dále vám dovolíme už s předstihem nahlédnout do prostor domu dětí a mládeže, který bude celý víkend k dispozici, také zpřesňujeme non-stop promítání epizod, které před lety vysílala Nova a Prima, začíst se můžete do pravidel soutěží, do kterých se můžete přihlásit a na závěr vám nabízíme ke stažení propagační preview, kde se vám představí noví dabéři posádky DS9! On-line přihlášky jsou stále k dispozici.

Vzhledem k přípravám Párty tak trochu opomíjíme vše ostatní... přesně před měsícem se Míša Dudková rozloučila s postem předsedkyně fan klubu CZ Kontinuum - za fotky děkujeme Snorchlovi.

Vysílání Původní série Star Treku se přehouplo do své druhé poloviny. Občas se v tisku objeví upoutávka na příští epizodu - u nás mají místo v sekci Multimédia.

Po několika týdenní nejistotě se potvrdilo, že ST X - Nemesis se nakonec dostane i do českých kin... a to premiérově 6. března 2003! Děkujeme!


13.12.2002

13. prosinec 2002 je datumem pro celosvětovou premiéru desátého Star Trek filmu s posádkou Nové generace - Nemesis. Doufáme, že se pátek třináctého nikterak neodrazí na oblibě Nemesis v zahraničí, protože právě návštěvnost bude rozhodovat o tom, zda film uvidíme i na plátnech českých kin...


3.12.2002

V sekci Povídky naleznete další Androidovo dílko - Nový domov - s posádkou Nové generace. Také sekce Uniforem se neustále rozrůstá - Lt.Shark stále zdokonaluje databázi, na drobné vylepšování obrázků ani neupozorňujeme - nyní přibyly plagiátové uniformy z epizody Voyageru - Live Fast And Prosper.

A i když jsme zaneprázdněni přípravou Párty pro Deep Space 9, chceme prostřednictvím stránky akce udržet vaši pozornost - nově tedy přibyl odkaz na rozepsané epizody, kterým je v programu věnována větší pozornost. Jak víte, vybrané epizody DS9 budou otitulkovány či přímo nadabovány do češtiny S-týmem. Jaké příběhy posádky DS9 jsme si z široké plejády vybrali a zda se libí i vám, můžete posoudit zde.
Pokud jde o další informace, stránka akce bude neustále doplňována, ještě se vrátíme k programu, dále vám ukážeme prostory, do kterých se Párty připravuje, zpracujeme spojení pražskou hromadnou dopravou a ke stažení bude k dispozici i nadabované preview vlastní výroby...


24.11.2002

Přesně měsíc před štědrým dnem vám nadělujeme malý dáreček ... i když ještě není známo, který seriál vystřídá Původní sérii na České televizi, dovolujeme si vás pozvat na dvoudenní akci, která má být oslavou seriálu Star Trek Deep Space Nine, o jehož zakoupení se uvažuje.
Párty pro DS9 (http://party.voyager.cz) se uskuteční první únorový víkend, tedy 1. a 2. 2. 2003 v prostorách Domu dětí a mládeže Prahy 9 - Prosek.
K dnešnímu dni je uveřejněn kompletní program na sobotu i neděli a také se můžete na akci přihlásit. Každý, kdo se na Párty přihlásí předem, obdrží navíc brožurku k Párty a bude zařazen do slosování o vstup zdarma.
Ať se na akci dostavíte kdykoli a zdržíte se jakkoli dlouho, budeme od vás chtít pouze 100,-. V prostorách bude možné přespání ve vlastních spacácích. Noclech bude zdarma.
Těší se na vás S-tým.


20.11.2002

Pod dohledem Tal Shiaru vznikal náš nový shrnující článek o rase Romulanů. Obecné informace jsou doplněny šesti stránkovou databazí Romulanů se jmény jako Tomalak, Sela, Alidar Jarok, Pardek, Movar, Taris, Neral, Lovok, Vreenak apod. Vstup jedině po prověření tajnou službou :)


10.11.2002

Po vzpamatování se z prvotní eufórie z návštěvy Roberta Picarda v Praze přinášíme hned několik novinek naráz.
Lt.Shark aktualizoval sekci uniforem Hvězdné flotily o epizodu Zrcadlo, zrcadlo - do paralelního vesmíru se podíváme s Českou televizí za necelý měsíc.
Pokud si chcete trochu zapřemýšlet, tak právě pro vás je v sekci Otázky zpracovaný čtvrtý obrázkový kvíz - čeká na vás nová stovka záludných i zcela primitivních otázek.
Ferri Brodge přináší novou kapitolu projektu Star Revival. Jak jsme již naznačovali, příběh se chýlí ke konci a proto od vás uvítáme pomoc s námětem pro další zápletku, která vydá opět na dvacet kapitol. Ještě předtím pro vás chystáme kvíz vztahující se k dobrodružství posádky U.S.S. Saffron. Odměnou za vaše znalosti se můžou stát CD s tématikou Star Treku. Bližší informace příště.
Mezi námi Trekkery, aneb netradiční rozhovor mezi majorem Kirou a barmanem Quarkem obohatil sekci Humor u seriálu Deep Space Nine. Náš vděk patří Heikovi.D.
My Star Trek nedáme! Tak zní podtitul malé srovnávačky Star Treku se Star Wars. Honza Šrámek narazil na stránkách Hvězdných válek na protistartrekovsky orientovaný článeček a spolu s ním jsme se rozhodli srovnat skóre. Jak se nám to podařilo posuďte sami. Klidně připište i svůj argument :)
A protože Holodoctor v Praze je opravdu unikátní událostí, dodatečně se chlubíme i vám památečními fotografiemi.
Doufám, že jsme na nic nezapomněli :) Kdyžtak příště :)