29.4.2003

Od Párty pro Deep Space 9 uplynuly už téměř tři měsíce - dlouho jsme odkládali reportáž z této akce, tak nějak se nám nechtělo psát o sobě samých, navíc, když se první únorový víkend nejen z našeho pohledu vydařil. Nakonec jsme usoudili, že by byla škoda nepodělit se s vámi o fotky a na památku skrz reportáž nezvěčnit, jak celá akce probíhala.
Reportáž je psána z pohledu organizátorů a je doplněna téměř 170 fotografiemi, za které děkujeme Masce, Kruxminorovi, Snorchlovi a .....Q..... .
Zatímco dabovanou Nemesis si od nás můžete přímo stáhnout, o dabované epizody DS9 si nám můžete napsat. Na závěr nabízíme jednu ukázku za všechny - z první promítané epizody Dramatis Personae (16,3 MB - 1 min 48 sec - DIVX - plná kvalita obrazu a zvuku).


21.4.2003

Do sekce "Stáhněte si" jsme pro vás tentokrát připravili přehled upoutávek a úvodních sekvencí Původní série Star Treku. Jde o totožná videa, která vám od 22. února 2002 postupně nabízíme v sekci "Epizody na ČT". Kromě toho si můžete stáhnout reportáž o Star Trek filmech na DVD, která byla zařazena do nedávno vysílaného hudebního magazínu Paskvil.


13.4.2003

Po dlouhých měsících se vracíme k aktualizaci databáze o Nové generaci. Kromě úvodu do děje jsme rozjeli přehled epizod, sekci humor a stáhnout si kromě desítek obrázků můžete také anglické titulky ke všem epizodám.


6.4.2003

V souvislosti s nabídkou stahování videa posledního Star Trek filmu Nemesis se provedl převod na web server, který by měl obstát i při větším náporu zájemců. Chceme vás upozornit, že došlo k výměně všech linek na http a proto ftp již nebude funkční. Jestli budete mít i nadále s downloadem problémy, ozvěte se nám, pokusíme se je vyřešit.
Pokud se tato služba pro vás osvědčí a nebude dělat komplikace, připravovali bychom pro vás do budoucna podobné aktualizace ve větším měřítku.
Děkujeme Maverickovi.


28.3.2003

Poslední Star Trek film - Nemesis se k nám do kin nedostane, o to víc se budeme snažit, aby jeho databáze na našich stránkách byla co nejširší. V této chvíli si můžete prohlédnout desítky setříděných obrázků, stáhnout celý film v originále spolu s českými titulky a také jeho dabovanou verzi, která byla promítána na Párty pro Deep Space 9 a později s vylepšenou zvukovou stopou na Pragoconu. Nechybí anglické a české dialogy. Děkujeme Maverickovi.


23.3.2003

Opět tu máme přírůstek do sekce Reportáže. Radka Stárková se svým manželem navštívila Startrekovou výstavu v Londýně, na kterou se ještě můžete do konce března vypravit i vy. Pozvánku na tuto akci jsme už uveřejnili před pár týdny a pokud váháte, zda ST Adventure navštívit, až dorazí vrámci svého evropského turné trochu blíž, do Německa, měla by vám tato reportáž se spoustou fotografií pomoci se rozhodnout.

V sekci Otázky přibyl pátý obrázkový kvíz. Na vaše mozkové závity je připravená rovná stovka obrázkových otázek.


9.3.2003

Ve dnech 22.-23. února 2003 proběhl Pragocon, na kterém měli Trekkies svůj samostatný Star Trek blok. Naši reportáž se spoustou fotek si můžete přečíst v sekci Reportáže.