24.10.2003

A jsme tu opět s várkou epizod "Star Trek za Star Trek, aneb 2+2+2" - Nová generace - Datovo zlé dvojče, Enterprise - posádka pod vlivem černé díry a Deep Space Nine - agenti Dominionu infiltrovali Zemi...


17.10.2003

Protože tento týden bez nového Star Treku nebudeme (zprávy o uvedení osmého trekového filmu První kontakt v sobotu 18. října v 11:00 na ČT 2 s okamžitou noční reprízou na ČT 1 v 1:45 už několik dní po internetu kolují), zaměřili jsme naši pozornost zpátky k databázi Narážek na Star Trek. Díky Martymu, který poskytl filmy ze seznamu tipů, si nyní můžete stáhnout přes 15 nových sekvencí. Jde o filmy jako Návrat do budoucnosti, Rozpoutané peklo, Zóna úniku, Někdo to rád holky, Virtuosita, Velmi nebezpečné známosti, Zpátky na Zem, Časožrouti apod.; u seriálů máme přírůstky dva.


11.10.2003

Koncem týdne je tu opět "Star Trek za Star Trek, aneb 2+2+2" - Nová generace - první případ Dixona Hilla, Enterprise - ztracený komunikátor a Deep Space Nine - ...jmenuji se Bashir, Julian Bashir...


3.10.2003

Nová generace - Ferengové a Q opět na scéně, Enterprise - Porthos marodem, Deep Space Nine - pravda o Roswellu ... tj. další šestice epizod vrámci "Star Trek za Star Trek, aneb 2+2+2".


1.10.2003

Minulý víkend jste mohli zavítat ma malé setkání Trekkies do podzimní Plzně. A protože se snažíme v sekci "Reportáže" archivat co nejvíc akcí, nebybí ani Pilscon 2003.


26.9.2003

A je tu nových šest epizod vrámci "Star Trek za Star Trek, aneb 2+2+2". V Nové generaci se posádka střetává s bohem, v Enterprise s Romulany a v Deep Space Nine poprvé čelí nebezpečné rase Breenů.


22.9.2003

Kam se dosud Trekkie nevydal - speciální trekový díl seriálu Futurama není to jediné, co přibylo dnešním dnem v databázi Narážek na Star Trek, tj. nová videa, nové obrázky a také seznam lidiček, kteří nám již pomohli.


19.9.2003

Star Trek za Star Trek, aneb 2+2+2. Protože pravidelné premiérové vysílání Startrekových epizod bylo prozatím na České televizi ukončeno, budeme se vám snažit každý týden přinášet šest epizod ze seriálů Nová generace, nejnovější Enterprise a také ze série Stanice Deep Space Nine, které se za několik měsíců snad na České televizi dočkáme. V databázi epizod The Next Generation jsme v první sezóně, u Enterprise ve druhé a Deep Space Nine startujeme od čtvrté sezóny.


17.9.2003

Nové přehlednější členění Narážek na Star Trek podle abecedy.


8.9.2003

Dnes je tomu už 37 let, co byla poprvé v USA odvysílána epizoda Star Treku. Nešlo tehdy o pilotní díl Původní série Where No Man Has Gone Before (Kam se dosud člověk nevydal), ale z našeho pohledu "až" o šestou epizodu The Man Trap (Past na muže). 8. září je v podstatě celosvětový svátek všech Trekkies :)


4.9.2003

Sečteno, podtrženo - stránky voyager.cz jsou tu pro vás už celé tři roky. Sickbay je takovou mladší sestřičkou Trekdnesu, který se mohl v pondělí pochlubit čtyřmi roky své existence. Děkujeme všem, kteří nám zachovávají přízeň a jsme rádi, že váš počet neubývá. Pro vaší představu jsme našli obrázek, který přibližně představuje denní návštěvnost Sickbay. A nezůstaneme dnes jen u obrázku :) - je tu pro vás nová aktualizace Titulků Star Treku.

Ilustrační návštěvnost Sickbay