16.8.2004

Vzhledem k prázdninovému lenivění si fotoreportáž z Festivalu Fantazie 2004 "viděno dvěma" můžete pročíst až nyní - děkujeme Marghovi, Paldíkovi a Ondrovi. Naopak, velmi rychle je tu reportáž z historicky prvního společného setkání členů klubů CZ Kontinuum a Stargate Command - Záchrana Modré planety, které proběhlo minulou sobotu v Prokopském údolí v Praze.

Nejen 13 nových titulků z Deep Space Nine na vás čeká v dnešní aktualizaci na titulky.voyager.cz...


1.8.2004

K prvnímu srpnovému dni jsme aktualizovali databázi kreslených vtipů známých pod originálním názvem Sev Trek, jejichž domovská stránka je cartoons.sev.com.au. Přidáno bylo přes 350 obrázků. Za všechny doposud zaslané pointy děkujeme.


27.7.2004

Prázdninový nášup nových titulků najdete opět na doméně titulky.voyager.cz (za baner děkujeme Surelovi).


23.7.2004

Prázdniny v plném proudu, aneb jak pod záštitou Star Treku prožít neopakovatelný víkend si můžete přečíst ve dvou reportážích s fotkami - Karlštejn vs. Paintball :)


13.7.2004

Po Festivalu Fantazie 2004 je tu první aktualizace - na stránce s Borgy si můžete přečíst úvahu o této rase od Martina "LFK" Šlancara a do povídkové databáze přibyly hned dvě dílka od Jany "Clarice" Dvořáčkové, z nichž stojí hlavně za zmínku básnička na téma Voyageru. Pokud se i vám podaří něco ze světa Star Treku zrýmovat, neváhejte nám to zaslat.