29.12.2004

První pátek (7.1.) roku 2005 kabelová televize HBO od osmi večer uvede v české premiéře desátý trekový film - Nemesis. Týdeník Televize (1/2005) v této souvislosti uveřejnil článek od Jany Podskalské.


21.12.2004

PF 2005:
Poklidné strávení svátků vánočních, pod stromečkem aspoň jeden nečekaný dárek, pro štěstí, z lásky, praktický či provokační :) ... do nového roku 2005 pak hlavně zdraví, pevné nervy, úspěchy ve všem, do čeho se pustíte a mimo jiné dobré mezilidské vztahy ...


14.12.2004

Protože se blíží konec roku, doplnili jsme sekci "Reportáže" ještě o jednu akci a to Avalcon Speciál 2004.


9.12.2004

Do databáze s názvem "Multimédia" přibyly k dnešnímu dni na desítky naskenovaných výstřižků z nejrůznějších českých časopisů. Některé jsou ještě z minulého století :), jiné relativně nové uveřejněné v souvislosti s odvysíláním devatého Star Trek filmu na Nově. Za mnohé z nich děkujeme Yakuzzovi a Davidu Vítkovi, který má mnohé články jako autor přímo na svědomí :)


5.12.2004

Mikuláš se Star Trek Sickbay ... v podstatě omluva:
Letos v září tomu byly čtyři roky, co se tyto stránky na doméně Voyager.cz rozběhly. Měsíc po měsíci se databáze rozrůstala až do stávajícího obsahu. S největší pravděpodobností jste za poslední půl rok zaznamenali pokles počtu aktualizací. Úzce to souvisí s tím, že můj život s koncem léta nabral nečekaných obrátek. Star Trek pro mě je a zřejmě na dlouho zůstane stejně důležitý jako v minulých letech, ale nemohu si dovolit mu věnovat tolik ze svého volného času jako dříve. Ten nyní věnuji lidem, na kterých mi záleží, rodině a pochopitelně i sobě. Navíc se ze mě stal karbaník :) Nezbývá než doufat, že si stránky i nadále zachovají přízeň svých čtenářů, třeba právě Vás...


12.11.2004

S velkým zpožděním si můžete konečně přečíst reportáž ze setkání s Garakem, tedy hercem Andrew J. Robinsonem, který v červnu tohoto roku zavítal se svou ženou do Prahy. Setkání připravil klub CZ Kontinuum, kterému tímto děkujeme za organizaci a také za 140 fotografií. Reportáž jako takovou sepsal Surel, kterému též patří náš velký dík.

A protože pokračujeme v propagaci divadelního představení na motivy Star Treku s názvem Love Me Tender, které uvádí Divadlo v Celetné, můžete si prohlédnout také sedm desítek fotek jako lákadlo na už třetí reprízu, která se připravuje na sobotu, 20. listopadu od devíti večer.


6.11.2004

Projekt Titulky Star Treku se osamostatnil a stránky od listopadu hledejte na nové adrese titulky.trekdnes.cz. Se serverem Trekdnes.cz byla ukončena spolupráce. S dotazy můžete obracet na email anry@atlas.cz.