23.2.2005

Star Trek nejsou jen filmy a seriály... Pokud vám zkratka ST CCG nic neříká, tak právě pro vás byla po téměř čtyřech letech aktualizována sekce sběratelské karetní hry na motivy Star Treku. Přibyly důležité informace o možnostech zakoupení, o pořádání turnajů, pravidla hry apod.


21.2.2005

Trní i o Star Treku - Televize Prima odvysílala 17. února 2005 od 22:05 večerní talkshow moderátorky Báry Štěpánové s podtitulem "Žiju s Marťanem! Milujeme se při Star Treku..." Pořad najdete v sekci Stáhněte si.


15.2.2005

Milujeme se při Star Treku... za asistence Televize Prima... :) Všem našim čtěnářům doporučujeme shlédnout tento čtvrtek, tedy 17. února 2005, od 22:05 pořad Trní - večerní talkshow moderátorky Báry Štěpánové.

Motivem 'Trní' jsou problémové vztahy partnerů s cílem přiblížit je divákům ze dvou úhlů pohledu – mužského a ženského, přičemž možnost vyjádření dostávají obě zúčastněné strany rovným dílem. Hlavní hosty pořadu představuje manželský či partnerský pár s příběhem na předem vyhlášené téma. Protože publikum ve studiu, rozdělené na mužskou a ženskou část, tvoří aktivní složku pořadu, odráží se od daného námětu nejen debata, ale celkové dění před kamerami. Konečnou sestavu všech ve studiu přítomných doplňuje odborník z řad psychologů zabývajících se partnerskými vztahy.

Chcete-li mít doma ufona, už nemusíte čekat. Najděte si scifistu! Říká se o nich, že se nemyjí, smrdí a kradou. Ale neplatí to zdaleka o všech. A navíc můžete mít v posteli pořádného Klingona! Režie: A. Vomáčka.

Děkujeme Karolíně a Honzovi.


11.2.2005

Nakladatelství Netopejr vydalo v druhém únorovém týdnu 2005 knížku Vzpoura na Enterprise od Roberta E. Vardemana. 192 stránek pořídíte v dobrých knihkupectvích za 169,- Kč.

Kapitánův deník, hvězdné datum 4769.1. Právě jsme dokončili mapování Delty Canaris IV a navázali jsme předběžný kontakt s touto planetou třídy Q. Až bude tato výprava za námi, čeká Enterprise rozsáhlá údržba na Hvězdné základně 1, kde si naše posádka rovněž užije tolik potřebnou dovolenou. ...


6.2.2005

Blýská se Enterprise na lepší časy? Když si tuto otázku položíme ještě jednou, tak odpověď bude NE. To, že půjde Enterprise v České republice (na kanále AXN) je samozřejmě velmi optimistická zpráva, ale přerušení natáčení Enterprise v Americe zatím na dobu neurčitou potěšilo jen málo koho. Hold za vším jsou peníze a sledovanost. K pauze Star Treku dříve či později zákonitě dojít muselo, ale zda zrovna rok 2005 byl tím nejlépe zvoleným ukáže až budoucnost...


1.2.2005

Blýská se Enterprise na lepší časy? Zatím vše nasvědčuje tomu, že skutečně ANO. Čtvrtá sezóna, která se nyní natáčí, si nadále udržuje vysokou úroveň kvality, kterou nasadila sezóna třetí. Navíc, od 15. února 2005, zařazuje kanál AXN do vysílání Enterprise s českým dabingem. Při této příležitosti byla aktualizována sekce Previews Enterprise, ze které si můžete stáhnout také úvodní scény z každé epizody.


28.1.2005

Co se do desátého trekového filmu nevešlo? Sedm ukázek, které jsou k dispozici na vydaném DVD, si nyní můžete stáhnout ze stránky Nemesis pod odkazem 'Vystřižené scény' (děkujeme Martymu).
Připomínáme, že film je v opakovaných reprízách zařazen do vysílání HBO 2.


23.1.2005

Další přídavek do Narážek na Star Trek - Výlet maturantů do Washingtonu, Terminál, Všichni starostovi muži a Blur.


16.1.2005

Ježíšek vám nenadělil nic pořádného pod stromeček? Neuspokojily vás povánoční slevy? :) O to víc jsme právě pro vás připravili 'novoroční překvapení' - Projekt TrekWISTER. První tři videa budou hovořit samy za sebe :)

Do svých diářů si také nezapomeňte připsat data konání Pragoconu a Festivalu Fantazie 2005. Do Chotěboře se mimo jiné chystá samostatný Star Trek blok, jehož stránky naleznete na ff.voyager.cz.


13.1.2005

Narážky na Star Trek - něco málo nového ... přidány titulky k Tripping the Rift, dosavadní a tři nové MP3ky nově najdete pod samostatným odkazem + přibyla další parodie.


7.1.2005

Protože dneškem počínaje zařazuje kanál HBO desatý startrekový film Nemesis do svého vysílacího schématu, je tu pro vás novoroční aktualizace Narážek na Star Trek. Co je nového...? ...upoutávky na Vzpouru a na Nemesis, Dementi, Tripping the Rift, nové seriály Pohotovost a Plastická chirurgie s.r.o., nová ukázka ze Stargate Atlantis a JAGu, v dalších zajímavostech klipy, MP3, obrázky apod.