27.4.2005

K dnešnímu dni uveřejňujeme první verzi sestaveného programu Star Trek conu pro FFko 2005 & doplněny byly samozřejmě také anotace všech pořadů & pod odkazem Historie byl dopsán program ST bloku z roku 2001, který chyběl. Více na stránce ff.voyager.cz.

Od poloviny dubna nabízí Satelitní televize UPC také kanál AXN, na kterém běží každý týden epizoda seriálu Enterprise. Máte-li možnost, neváhejte a připlaťte si programovou nabídku "Rodina Plus". Více na stránce upc.cz.


13.4.2005

Víkend i o Pragoconu - Televize Nova odvysílala 8. dubna 2005 od 21:00 pravidelný magazín Televizních novin, pořad Víkend. Tato relace byla věnována vesmíru a scifi. A protože letošní ročník Pragoconu navštívil právě štáb TV Nova, dočkali jsme se i my scifisti malého poohlédnutí za touto akcí :) Více v sekci Stáhněte si.

Na stránce Startrekové karetní hry k dnešnímu dni najdete již 453 přeložených textů kartiček, kam spolu s obrázky dnes přibyly kompletní Interrupty. Přijít si zahrát můžete opět tuto neděli, 17. dubna 2005, od 12:30 hodin do herny Outpost v Kroftově ulici na Praze 5. Sestavené balíky na půjčení budou k dispozici.


6.4.2005

Na stránce Star Trek conu, který se připravuje pro Festival Fantazie 2005, jsou nyní uveřejněny kompletní anotace pořadů, které byly přednášejícími potvrzeny - již nyní jich je přes dvacet a pokud se chcete zapojit i vy, možnost napsat nám máte ještě do 15. dubna (hlavní pořadatel Festivalu Fantazie, Vašek Pravda, od nás očekává první verzi sestaveného programu již k 1. květnu). Pokud jste od nás neobdželi odpověď na email, prosíme, kontaktujte nás pro jistotu znovu.


1.4.2005

Jaké nástrahy musí překonat výsadkový tým? Na stránce Startrekové karetní hry přibyla databáze všech dilemat, vesmírných, planetárních a duálních. Výběr postav do vašeho výsadku by měl být připraven na vše, nebo to ani není možné...?
Připomínáme, že si můžete přijít zahrát tuto neděli, 3. dubna 2005, od 12 hodin do herny Outpost v Kroftově ulici na Praze 5. Sestavené balíky na půjčení budou k dispozici.


24.3.2005

Jak se stát trekovým karbaníkem? Možná k tomu postačí databáze karetní hry na motivy Star Treku, která se pomalu rozrůstá na stránce stccg.voyager.cz. Po zpracování pravidel a historie hry je nyní zprovozněna vlastní databáze karet - na úvod Borgové, Nezařazení, Země, Nová generace a také karty Vybavení. Na turnaj, o kterém se s předstihem dozvíte, se můžete přijít třeba jen podívat...


21.3.2005

Upozorňujeme na poslední ročník soutěže na motivy Star Treku s názvem 'Můstek je váš', kterou organizují pořadatelé Festivalu Fantazie. Plánuje se souhrnné vydání děl českých a slovenských Trekkies v kategorii povídka a kresba/malba na CD-ROM. Všechny dostupné informace najdete zde. Uzávěrka 31. května 2005.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit na novou kompletní databázi epizod Star Treku, která byla zprovozněna na serveru Trekdnes.cz. I když seriál Enterprise skončil čtvrtou sezónou a zároveň byla předminulý víkend odvysílána poslední epizoda Původní série na České televizi, fenomén Star Treku může stále zůstat součástí vašeho života...


10.3.2005

Nejen nové Narážky na Star Trek (JAG, South Park, Akta X, Babylon 5, Zlaté glóby apod.), také přidány nascanované výstřižky z novin a časopisů od Toma, Martyho a Karolíny (Babylon 5 versus Star Trek, Idol Star Treku končí apod.)


8.3.2005

První aktualizace stránek Star Trek conu na FF 2005 - viz. Novinky a Anotace...