27.8.2005

Do databáze lodí Hvězdné flotily přibyla speciální stránka o bitvě u Wolf 359. Návrhy na vylepšení zasílejte přímo na email yakuzza_trek@hotmail.com.


23.8.2005

Na konci prázdnin vypouštíme na světlo první fázi databáze lodí Hvězdné flotily. Hlavní částí je abecední seznam všech známých lodí, další část tvoří informace o třídách lodí Hvězdné flotily, vypracován je také přehled o chybách a omylech v oblasti lodí, stránka o lodích obecně a o jejich konstrukci. Při tvorbě této databáze je snaha o co nejpřesnější a nejoficiálnější informace (z epizod, oficiální publikace apod.) - pokud narazíte na jakoukoliv chybu či jiný nedostatek, kontaktujte autora projektu Filipa na emailu yakuzza_trek@hotmail.com.


10.8.2005

Kdo sledoval dabovanou první sezónu seriálu Enterprise na AXN, může se těšit na sezónu druhou a to od 5. září 2005! České překlady názvů epizod jsou zde. Děkujeme Martymu.

Do sekce uniforem bylo přidáno 16 nových obrázků, za které děkujeme Lt.Sharkovi. Uniformy jednotky MACO, ze zrcadlového vesmíru a slavnostní z poslední epizody najdete zde.


5.8.2005

Po Festivalu Fantazie jsou tu Prázdninové narážky na Star Trek. Spousta nových ukázek z filmů a seriálů, k tomu zpřehledněn celý seznam. Děkujeme všem, kteří nám zasílají tipy, obrázky a videa...

... a pokud jste loni přehlédli na Základně Antares 'Nemesis v obrazech', tímto to můžete napravit :)


27.7.2005

V souvislosti se včerejším úspěšným startem raketoplánu Discovery pro vás máme odkaz na 'Return to flight' ze stránky Nasa.gov. Průvodcem je známá postava ze Star Treku... přímý link je zde.

Máte-li volno tuto sobotu od půl jedné, můžete se přijít podívat na / zahrát si Star Trek do karetní herny v Praze 5 (Kroftova ulice - mapa - spojení metro B Anděl, tramvaj 6, 9, 12 a 20).


21.7.2005

S lítostí i my informujeme o úmrtí herce Jamese Doohana, představitele šéfinženýra Montgomeryho Scotta. Na Alzheimerovu chorobu spolu s komplikacemi zánětu plic zemřel včera, tj. 20.7. 2005 ve věku 85 let. Kromě zahraničních serverů nejen diváky Star Treku informoval server iDNES.cz a Novinky.cz.
Abychom nebyli poslové jen špatných zpráv, je tu pozvánka na další Star Trek con, který se plánuje na listopad tohoto roku...


12.7.2005

Ufff, Festival Fantazie 2005 je úspěšně za námi. V různých diskuzních fórech si můžete najít rozmanité ohlasy a linky na několik fotogalerií. Abychom také nezůstali pozadu, v sekci Reportáže najdete našich "skromných" 500 fotek v rozlišení 800x600 převážně ze Star Trek bloku. Stránky ff.voyager.cz rušit nebudeme, hrozí totiž, že příští rok bude FFko opět nějaký ten trekový program mít :)


1.7.2005

Doufejme poslední změnou programu Star Trek conu bylo prohození pondělní přednášky "Cesta po planetách tří světů" za dvojici pořadů Chyby ve ST a ST Kufr (původně v úterý) - vytíženost některých přednášejících skrz programové spektrum bloků, které FFko nabízí, je obdivuhodné. Nicméně je to tu. Den D... vymyšleno, pořízeno, vyštracháno, zakoupeno, sesmoleno, vypáleno, vytištěno, vystřiženo, polepeno, nakresleno, napsáno, sbaleno... vyráží se!!! :) (více na ff.voyager.cz...)