16.10.2005

Tři akce v jednom týdnu? I tak můžete pojmout poslední říjnový týden - po Invexu v Brně zajít na Startrekové představení do divadla v Celetné v Praze (26.10.) a pak vyrazit na Avalcon Speciál do Chotěboře a zůstat až do neděle. Na prosbu organizátorů jsme nabídli za Star Trek do programu první soutěž, která nás napadla - ST Biflovačku. Tentokrát se na ni můžete skutečně 100% předpřipravit :)

A protože reklamy na Avalcon Speciál už bylo dost, je tu jedna úplně z jiného soudku a to na lahodnou Fantu - aneb Bamboocha po Startrekovsku. Za Trekwisterový nápad děkujeme Johansonovi.

"Čaj. Earl Grey a horký." To si zatím bez problémů může v kosmu dopřát Jean-Luc Picard ze Star Treku. ... celý článek na téma Jídlo pro Astronauty najdete zde na stránkách časopisu 100+1 zahraniční zajímavost. Děkujeme Taulovi.

Dlouho očekávaný StarWreck 6 je venku! Více na www.starwreck.com. Děkujeme DanoviQ.


10.10.2005

Kirk: "Vyskočil jsem nad Arabským poloostrovem a přistál jsem tady. Přesně na místo!"
Po možnosti stáhnout si vystřižené scény z desátého filmu Nemesis je tu nových osm videí z pátého a sedmého filmu. Přímé linky zde: The Final Frontier & Generations. Upozornění: některé záběry mohou vyznít bez přidaných vizuálních efektů a podkladové hudby komicky :) Děkujeme Martymu.

Databáze lodí Hvězdné flotily má nově zpracované tři třídy. Veškeré dotazy z oblasti trekových lodí můžete posílat na email yakuzza_trek@hotmail.com.

Připomínáme, že na kanálu AXN je vysílána druhá a nyní opakována první řada seriálu Enterprise (český dabing).


5.10.2005

Vaši sbírku startrekových knížek můžete nyní rozšířit o nový titul Laseru - Gulliverovi chráněnci. Knížku od Keith Sharee pořídíte v dobrých knihkupectvích za 145,- Kč - ...při pátrání po více než deset let pohřešované lodi Huxley objeví Enterprise zapomenutou kolonii pozemšťanů na planetě Výspa, kde jsou představivost, spekulace a tvůrčí fantazie považovány za hrdelní zločiny... Z planety se na palubu Enterprise přenese průzkumný tým, aby zde pátral po "zakázaných" materiálech - a posádka se najednou ocitá uprostřed vražedné války mezi odhodlanou skupinou povstalců a bezohlednou myšlenkovou policií. Na výsledku občanské války však nezávisí pouze budoucnost Výspy, ale i život kapitána Jean-Luca Picarda... Do češtiny přeložila členka klubu CZ Kontinuum Anna Štefánková.

Jiní členové fanklubu pro vás zase připravují podzimní setkání fanoušků Star Treku v Praze nejen pro Pražáky a nejen pro členy. Už za 150,- si ve Stodůlkách v Klubu Mlejn můžete užít dva dny zábavy se stejně 'postiženými spoluobčany' :) Přihláška je již k dispozici. Přímý link je zde.
O cca měsíc dříve můžete přijet opět do Chotěboře na každoroční Avalcon Speciál.


23.9.2005

Projekt Trekwister má nový přírůstek - videíčko s názvem "Sperma" je připraveno ke stahování. Na další úchylné nápady se těšíme na našem emailu :)

Dále je tu info o nové české onlinovce Star Trek: Neutral Zone, kterou naleznete na adrese www.stnz.net.

A pokud vám zbyly nějaké drobné z minulé výplaty, není nic snazšího než je utratit za vlastní stíhačku :)