Novinky


16.8.2006

Po delší pauze je tu aktualizace v databázi lodí Federace. Přibylo podrobnější rozpracování tříd Ptolemy, Saladin a Zandura, přidána byla rozsáhlá fotogalerie U.S.S. Enterprise-C, aktualizována byla stránka o bitvě u Wolf 359 a doplněna jsou nyní i některá animovaná schémata.

Důležité upozornění: předposlední sobotu v měsíci září, tj. dne 23.9. si zaručeně udělejte volno. ST fankluby v čele s Trekkies TNG připravují další oslavu ke 40. výročí Star Treku. Vše o akci s názvem CzechTREK naleznete na doméně czechtrek.trekkies.cz. Za lákavé se dá zajisté považovat promítání desátého filmu Nemesis v kině Ládví, které pod tuto akci v podstatě spadá. Takže hurá do Kobylis!!!

Technická poznámka: pokud již nedostáváte upozorňování na novinky na váš email, zkuste si nastavit na adresu hypo@centrum.cz, resp. hypo@voyager.cz vyjímku antispamu. Pokud o zasílání opravdu stojíte, dejte vědět právě na některou z těchto emailových adres.


13.8.2006

Tak trochu probuzením z letní letargie je pro nás naládování několika stovek nových fotek, které jsme úspěšně započali reportáží z FFka. Dnes jsou tu odkazy tři - na zážitky pestrý víkend v Ostravě, aneb naše první setkání klubu UPKB-Dominion, fotky a rozbor mezinárodního turnaje v karetní hře Star Trek skrývající se pod označením 'TOC' a nakonec čerstvé fotky z právě uplynulého víkendu, kdy pod záštitou klubového setkání CZ Kontinua proběhl první český Star Trek LARP Mirrodin III. To vše pro vás pod odkazem Reportáže.


9.8.2006

Prožijte s námi znovu Festival Fantazie 2006... den po dni... reportáž ze všech deseti dnů strávených v Chotěboři zaměřená převážně na Star Trek a Stargate program je k dnešnímu dni uveřejněna v sekci Reportáže - kromě haldy textu si můžete stáhnout přes 540 fotek a hlavně videa, na které někteří z vás už netrpělivě čekají :) Tak si to užijte!

Skrz fanklub Trekkies TNG a jejich portál www.Trekkies.cz si můžete objednat suvenýry s tématikou Star Treku, tentokráte z katalogu na stránkách Startrekexp.com. Může vám stačit komunikátor... můžete snít i o daleko dražším dárku....... zdál se vám nedostupný? Klub Trekkies TNG za vás objednávku zařídí a zajistí hromadnou slevu na poštovném. Několik objednávek už mají úspešně za sebou. Bližší info dostanete na emailu bonsaj@trekkies.cz.


19.7.2006

Tématem našich novinek je opět Festival Fantazie a další akce tohoto rázu. Na stránku "Chystá se" jsme se snažili o částečný výčet akcí, na které byste mohli zavítat. Kromě conů klasických stojí za pozornost tzv. LARP ve dnech 12.-13. srpna, aneb akcí se nabízí do podzimu celkem dost, nemusíte smutnit a mít poFFkové deprese :) ... a to nepočítaje ještě jeden sraz CZ Kontinua jako takový, minimálně dva srazy klubu UPKB-Dominion, které se plánují do Plzně a Ostravy, srazy klubu Trekkies, karetní turnájky v CCG apod.

Ale zpět k Festivalu Fantazie. Svůj dvoudenní pobyt v Chotěboři sepsal do svého blogu za ostravskou část klub UPKB-Dominion Pavel Pabjan - první den & druhý den. Na závěr si nenechte ujít malý fotokomiks :)
S fotogalerií je nejen za FaFu blok venku i Yakuzza - jeho deset stránek fotek najdete zde.
Další avizovanou fotogalerii z FFka od Foxe si můžete prohlédnout na našich stránkách v sekci Reportáže, resp. přímo zde. Děkujeme Kamilovi.


11.7.2006

Dalo se to čekat - s fotkami a reportážemi se roztrhl pytel. Když zůstaneme převážně u Star Trek conu, doporučujeme hlavně Základnu Antares a dva nové reporty, hlavně od Dieginy, která rozhodně nešetřila inkoustem :) Své zážitky a pocity sepsal i Zephram. Fotogalerie připravuje i Yakuzza a Fox. Venku mají své fotky Miles, Merlin, Fajl a Jarda.


10.7.2006

Zdárně a plni zážitků jsme se vrátili z desetidenní akce v Chotěboři. Kdo letos nejel opravdu může litovat...
Po relaxaci, kterou fakt potřebujeme :), chystáme další info a další fotečky. Přibývající odkazy na reportáže a fotky můžete sledovat na diskuzním fóru FFka, už nyní jsou k dispozici reporty na portálu Trekkies.cz, v Paldíkově fotogalerii a např. u Knigy. Na druhou stranu, je nepopiratelným faktem, že jsme nestihli reprízu devátého Star Trek filmu, Inssurection - Vzpoura, který Nova zařadila do svého programu na první prázdninový den, tj. na 1.7.2006 od 14:20 hod. Tak doufáme, že se někdo nakonec díval :)