Novinky


5.10.2006

Po reportážičce z CzechTREKu je nyní zveřejněna fotogalerie. Pod odkazy I. a II. najdete fotečky s komentáři - dodatečnému zpřesnění se vůbec nebráníme, ba naopak :) Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a těšíme se na další setkání podobného ražení.

Připojte se vy k CCG mánii :) - pro všechny hráče i nehráče Star Trek kartiček je tu ulítlá podzimní soutěž! :) Tipněte si, kolik obalů od boosterů (balíčků s kartičkami) vlastníme a můžete si vybrat jednu ze třech cen... Fotky, pomocí kterých můžete počet obalů odhadnout, jsou tady (vyfocen je vždy stejný počet obalů): 'Človíček, aneb místo činu :)' & 'Komunikátor, kterým se nedovoláte :)'
Vyhrává nepřesnější tip... Znalosti CCG k tomu nejsou, jak vidno, zapotřebí :) Vaše odpovědi (tj. jedno číslo) posílejte na email stccg@centrum.cz s předmětem "Soutěž". A ceny? -> Starter základní sady, tj. balíček kartiček, se kterými se dá okamžitě hrát, nebo vstup zdarma na dva velké turnaje v herně Outpost v Praze a nebo večeře se správci stránek Star Trek Sickbay (Hanka 'Hypo' a Karel 'Margh') :) Více o soutěži a hře najdete zde.


26.9.2006

CzechTREK je za námi, ale oslavovat můžete ještě dnes večer (úterý) a to opět v kině Ládví na posledním promítání filmu Star Trek Nemesis! Nepropásněte to... stojí to fakt za to - ve 20:00 za 89,- !!!
Pro návnadu je tu reportážička ze sobotních oslav, takže... tady je :) Pokračování příště :)


10.9.2006

Po naší dovolené bez Internetu :) je tu malý souhrn událostí, které bychom vám rádi připomněli. Co se týče akcí, nejbližší se chystá do Bratislavy a nese název Comics Salón 2006. Pokud máte ve dnech 15. až 17. září čas, pročtěte si tento odkaz a sbalte si vše potřebné...

Než přejdeme k tomu, co nás čeká, vrátíme se k tomu, co už je za námi. Je za námi velký den, 8. září, kdy si mnozí z nás se špetkou melancholie připomněli 'přesné' 40. výročí Star Treku, fenoménu, který tolik ovlivnil a stále ovlivňuje jejich život... ač trekkies slaví celý rok 2006, pátek byl přeci jen výjimečným dnem, alespoň pro některé fanoušky...
... osobně bereme jako dárek pro nás všechny nové stránky, které jsou nyní k dispozici na www.STARTREK.cz - posuďte sami... mj. si zaslouží naše díky i záchrana diskuzního serveru StarNet, který se vrátil na svou starou doménu starnet.startrek.cz.

Život je jen život a současná medicína 21. století je na tom ještě bídně oproti té ze století 24. ... proto jsme se museli nedávno rozloučit s výtečným hercem a dabérem Holodoctora z Voyageru, panem Přemyslem Přichystalem... čest jeho památce. Paradoxně se stává o to cennější setkání s dalšími dabéry českého Star Treku na akci, o které jsme vás již informovali - CzechTrek (www.CZECHTREK.cz) - v jednání jsou jména jako Bohdan Tůma, Jiří Hromada, Zdeněk Bureš, Sylva Talpová a Nela Boudová. Večerní debata s dabéry je pouze zlomek, co akce nabízí... proto neváhejte a přihlašte se přímo zde. Zajištěno je i ubytování... a pak, ten dort! :) Takže v sobotu 23. září 2006 na viděnou!

Star Treku se snad konečně blýská ne lepší časy... fankluby u nás jsou velmi aktivní, akcí je dostatek (u nás nyní najdete FF-reportáž od Zephrama), přípravy natáčení jedenáctého startrekového filmu jsou v plném proudu, Původní série Star Treku se dočkala remasterování a o treku se stále hodně píše. Naskenové články z tištěných novin a časopisů teprve připravujeme, klasicky na internetu jsou opět nové články, např. na serveru Super.cz nebo třeba ČeskéNoviny.cz. I když článek 'Hvězda Star Treku se zdráhá letět do skutečného kosmu' nás spíše rozesmutnila, protože my bychom takovou nabídku tedy rozhodně neodmítli :)