Novinky


18.02.2007

Jedna z nejaktivnějších stránek o Star Treku a nejen o Star Treku u nás, Trekkies.cz, přichází s novou soutěží o ceny - více zde.
Pokud jde o další propagaci Star Treku, např. slavný fyzik Stephen Hawking, který si v TNG i sám zahrál, se činí stále chválihodně :)

Scon v Praze - 30.3. – 1.4. 2007 - tak trochu přihořívá nad zvážením vaší účasti na prvním ročníku nového conu v Praze s názvem Scon - ten si dává za cíl vytvořit společnou akci všech hlavních sci-fi s velkým S, tedy Star Treku, Star Wars a Stargate. Mimo těchto tří fenoménů se počítá i s několika dalšími liniemi. Premiéru nového organizačního týmu s řadou osvědčených přednášejících si nenechte ujít na zlomu března a dubna v prostorách Obchodní akademie ve Svatoslavově ulici na Praze 4.

Před 14-ti dny jsme přidali na stránky o Véčku nové české titulky, takže filmy jsou nyní kompletní. Příjemnou zábavu :)

Pokud si chcete zkusit další on-linenovku, můžete zabrousit na novou stránku o dobrodružství lodi Browneyer...


13.01.2007

V Reportážích najdete dva nové fotečkové přírůstky - Prosincový sraz CZ Kontinua a jak vypadal Silvestr v Ostravě.


11.01.2007

I letos se pro všechny fanoušky scifi připravují akce - velká několikadenní setkání. Info o nejbližším z nich, tedy Pragoconu 2007, najdete zde. Star Trek program se také chystá, více se dočtete na Starnetu.
Nováčkem roku 2007 je Scon, o kterém se můžete dočíst vše dostupné pod stejnojmennou doménou www.scon.cz. On-line přihláška je rovněž k dispozici. Star Trek program bude určitě zastoupen.
Pokud jde o zavedený Festival Fantazie, právě nyní se diskutuje ve fóru nad jeho programem a pokud máte jakékoliv přání či požadavek, sem s ním, resp. tam s ním :)