Novinky


24.04.2007

Letošní Festival fantazie se nezadržitelně blíží a ani tentokrát nebude chybět pravá nefalšovaná startreková zábava. TrekFEST 007 - to je nový název Star Trek bloku, který nabídne zajímavé přednášky, poutavé projekce, exkluzivní hosty, divadelní představení, soutěže, svatební veselí a nouze nebude o šokující překvapení. U toho zkrátka nesmíte chybět!
I Vy se můžete podílet na tvorbě programu. Portál Trekkies.cz odstartoval speciální anketu, do které se mohou zapojit všichni bez rozdílu věku, národnosti, rasy, pohlaví, vyznání.... Vybírá se deset nejlepších epizod Nové generace, která letos slaví 20. výročí. Hlas každého z Vás je pro nás důležitý! Přímý link jde zde.
Podtitul TrekFESTu zní: "Star Trek trochu jinak". V programu si na náš oblíbený fenomén posvítíme z jiného úhlu. Otevřeme témata, která byla pro Star Trek dosud tabu. Už brzy se dovíte víc, sledujte portál Trekkies.cz a oficiální stránky TrekFESTu 007.


21.04.2007

V sekci Reportáže jsou nové tři odkazy a to na fotky z prvního letošního srazu CZ Kontinua na Petříně, z Sconu a také curlingu. Pod odkazem Chystá se propagujeme akce Festival fantazie, další larp a také CzechTREK 2!


5.03.2007

V den narozenin mojí mamči je tu velká aktualizace celé databáze Narážek na Star Trek - vše nové je označeno. Naše velké díky za spolupráci patří Tomovi, Martymu a Taulovi.

Jako praví trekoví fanoušci si můžete koupit dálkový ovladač a také dlouho očekávanou Imzadi II od od Petera Davida - Trojúhelník. 352 stránek pořídíte v dobrých knihkupectvích za 299,- Kč.
Imzadi: pro lid z planety Betazed, včetně poradkyně Deanny Troi z hvězdné lodi Enterprise, to znamená "milovaný" a vyjadřuje to zvláštní pouto, které nelze přetnout. Nebo snad ano? William Riker byl kdysi Deanniným Imzadi, nyní ale lodní poradkyně navázala nezvyklý vztah s nadporučíkem Worfem. Na první pohled se nemohou jeden od druhého více lišit, časem však objevují skryté rezervy odvahy a vzájemného citu. Spočívá ale Worfova budoucnost skutečně v Deanně, a komu bude Troi nakonec říkat "Imzadi"?:)