Novinky


29.06.2007

Už dneska odpoledne to vypukne! Přijeďte, nebudete litovat :)


26.06.2007

Dále vám přinášíme definitivní verzi programu TrekFESTu 007, včetně promítání konkrétních epizod TNG, tak, jak jste si je vybrali v anketě. Pomocí ankety vznikl i program Nightconu, který je taktéž k dispozici.


24.06.2007

Jak už preview napovídá, přípravy na TrekFEST 007 vrcholí. Vybrali jsme pár foteček z víkendu v Jizerských horách, z Plzně, Veltrus a z posledního organizačního srazu v Praze, kde se dodělávala výzdoba a řešil jak jinak než program, převážně galavečer, ceny do soutěží, co všechno bude nutné do Chotěboře přivést a také propagace pomocí letáčků, které zajistili letos poprvé organizátoři FFka.


17.06.2007

Malá připomínka, že na Festivalu fantazie rozhodně nemusíte navštívit jen Star Trek program, je k nakouknutí zde. Tentokrát je program, co se seriálů týče, opravdu nabušený! :)


14.06.2007

Na oficiálních stránkách TrekFESTu 007 je kromě Trekfesťáčka mj. aktualizovaný program.

Novinka z knihkupectví: posledním titulem Laseru je nový příběh posádky Voyageru od Nathana Archera, Ragnarök. 231 stránek pořídíte v dobrých knihkupectvích za 169,- Kč.
Kurz hvězdné lodi Voyager kapitánky Kathryn Janewayové vede Kuriyskou hvězdokupou. Před jejím průletem ovšem velmi důrazně varuje Talaxian Neelix, který tvrdí, že v ní zuří doslova nekonečná válka mezi rasami Hachaiů a P'nirů. Náhle se objeví soustředěný tetryonový paprsek, stejný, který je do Delta kvadrantu zanesl, a dává událostem nový rozměr. A tak se Voyager na své cestě domů zaplete do dalšího značně nebezpečného dobrodružství, kdy se členové posádky snaží ukončit válku mezi dvěma inteligentními rasami... A osud celé lodi visí doslova na vlásku.


5.06.2007

Zatímco tu na vás každý den číhá jiný Andorián Trekfesťáček, čas pokročil a do termínu zbývá už jen jeden měsíc. Na stránkách svatby, LLAPu, proto najdete novinky ohledně rozlučky a obřadu.


28.05.2007

Novinky opět k Festivalu fantazie, jak jinak :) Dnes vám přinášíme aktualizovanou verzi programu TrekFESTu 007 a anotací. Kromě toho dneškem startuje nový projekt. Každý den si můžete na našich stránkách přečíst různé informace a zajímavosti nejen o Star Trek programu, ale i o Festivalu fantazie obecně! Na hlavní stránce na vás bude každý den čekat Andorián Trekfesťáček s něčím novým...