Novinky


24.12.2007

Všem fanouškům Star Treku a dalších scifi seriálů přejeme poklidné prožití vánočních svátků a úspěšný celý příští rok 2008.


26.11.2007

Oznámení pro hráče:
Rychlým tempem se nám blíží konec roku 2007 a proto chceme uvést pár informací o spuštění Neutral Zone, ale ještě než se tak stane, se chceme jako admin tým omluvit hráčům za nedodržení termínu spuštění, který jsme stanovili na podzim/zima.
V předešlém oznámení jste si mohli všimnout, že jsme zaregistrovali novou doménu - www.stnz.cz - na které NZ pojede, dále už máme k dispozici server a hosting na kterém se hra již nachází a probíhá „interní“ testing a potřebné úpravy.
NZ by měla být spuštěna ke konci roku 2007 nebo na přechodu roku 2008 v testovacím režimu. Testovací režim, neboli betatest, bude mít omezenou kapacitu hráčského stropu z důvodu testování a dolaďování systému. Další okolností pro prozatímní menšinovou hráčskou základnu je zatím rozrůstající se admin tým, který jak doufáme se bude rozrůstat o kvalitní přírůstky :), které jsou Star Trekem zběhlí a pevně věříme, že hra se v co nejkratší době dostane na předchozí potenciál 101 hráčů na frakci a snad i více. :)
Teď k častému dotazu, který k nám jako aminům máte... jeden z nejčastějších dotazů, kromě toho, „kdy NZ pojede“ je dotaz, „zda zůstanou původní hodnosti“. Odpověď na tuto otázku zní následovně: Hodnosti ve hře zůstanou takové jaké byly až na výjimku, kterou tvoří velící důstojníci (CO). Tato pozice bude z počátku obsazena odpovídajícími hráči, kteří již v minulosti prokázali své velící schopnosti a znalost světa Star Treku. Hráči, kteří byli na postech CO a měli propůjčené hodnosti velících důstojníků, budou vráceni na svou skutečnou hodnost. V případě, že daný hráč bude mít znalosti světa ST, prokáže velící schopnost a hlavně znalost povahy rasy za kterou hraje, bude mu hodnost navrácena.
Další informace týkající se dne spuštění NZ budete s předstihem informováni mj. na www.stnz.cz. Saren, Saliven, Vrenn - admin tým Neutral Zone.


25.11.2007

V sekci Reportáží jsou hned tři velké pecky - fotoreportáž z Koprconu, křestu nové knížky Laseru Titan - Mezi dvěma světy a slavnostní premiéry prvního českého fanfilmu na motivy Star Treku 'Metrénského incidentu' v kině Atlas. Enjoy! :)


9.11.2007

Po Trekfestu 007.5 pomalu dáváme do kupy stránku Reportáží, protože vám postupně chceme přiblížit takřka všechny veřejné srazy, které komunita fanoušků Star Treku a dalších seriálů pořádá. Většinou jsou tyto akce pod záštitou fanklubů, ale kdy a kde se bude slezina konat je předem známo (třeba tady) a dorazit může každý. Skrz fotky vám právě chceme přiblížit život v komunitě, že jsme bezva lidi a rádi uvítáme další lidičky s podobným smýšlením mezi sebe.
Nově jsou tedy zveřejněny fotky ze srazu v Ostravě, kdy jsme si nejen s UPK-Dominion zaskákali DDR, posledního srazu CZK s vrtulníčky a k tomu letní Larp s názvem Eldar, tj. stanování, lesy, Sázava... prostě jaký byl jeden srpnový víkend v přírodě :) Více zde.

Ze zajímavých linků tu máme odkaz na casting Hledáme herce. Zn.: Zdeformované a třeba nový portál na doméně www.SFF.cz.