Novinky


20.2.2008

Vážení příznivci STAR TREK: NEUTRAL ZONE, bývalí hráči, bývalí adminé,

nadešel čas znovu zprovoznit náš projekt, který jsme Vám tak dlouho slibovali a tak dlouho jste na něj čekali, za což Vám děkujeme. Stejně jako při prvním spuštění hry i nyní se bude konat tzv. "betatest". Betatest slouží k odstranění tzv. much, závad v programingu apod. Jistě všichni víte, o co kráčí. Není snad nutné zdůrazňovat, že po betatestu přijde otevření hry pro širokou veřejnost.

Chtěli byste nám pomoci a připojit se do závěrečného vylaďování hry? Ti z Vás, kteří mají zájem nám pomoci s ověřením funkčnosti hry, jsou vítáni do betatestu. Co byste měli udělat či splňovat? Podmínky jsou naprosto jednoduché.

1. Musíte se přihlásit na této adrese: betatest.NZ@gmail.com.
2. Musíte uvést, za jakou frakci byste chtěli hrát.
3. Musíte uvést, o jaká byla Vaše přezdívka v minulosti na NZ, neboť již dříve registrovaní hráči mají přednost ve výběru.
4. Musíte mít opravdovou chuť pomáhat k co nejrychlejšímu zprovoznění hry.

Děkujeme za všechny Vaše přihlášky a za Váš čas. Pokud počet přihlášek přesáhne počet míst v betatestu, pak hlavní administrátoři vyberou ty nejlepší zájemce. Upozorňujeme předem, že na zařazení do betatestu nevzniká přihláškou žádný nárok. Pokud budete vybráni, sami se Vám ozveme.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na brzké setkání s Vámi všemi. Za admin tým Saren, Saliven, Vrenn.

I další česká onlinovka dosáhla mezníku - Kolonie Darkfort oslaví 5 let svého provozu k 5. březnu 2008 a u této příležitosti se na Sconu chystá pro stávající i nové hráče nejedno překvapení. Více informací na této stránce.


3.2.2008

Dneska máme pro vás hnedka tři novinky, o kterých se na našich stránkách dočítáte poprvé.

První je vzpomínková reportáž na výlet do Londýna, kam jsme se vypravili pro film První kontakt, který se promítal na Czechtreku 2. Pro mě to byla jedna z nejkrásnějších akcí, které jsem se kdy účastnila a i po pěti měsících mám zážitky stále živé. Za jejich oživení při psaní reportu děkuji Samuelovi.

Druhou novinkou je nová knížka z nakladatelství Laser,Vlastní krví ze série Deep Space Nine. Nejen překladatel, Radim Rouče, doporučuje její zakoupení do domácí sbírky :P

Třetí novinkou je spíše ujištění, zda neušla vaší pozornosti nová doména Startrekfilm.cz, kde najdete krásné stránky o nejnovějším Star Trek filmu od J.J. Abramse. Fakt stojí za prohlédnutí :P


21.1.2008

Milí fanoušci Star Treku!
Jak jistě většina z vás ví, i letos proběhne Scon, a to ve dnech 14. – 16. března 2008. I na letošním Sconu pořádá klub CZ Kontinuum ve spolupráci s kluby Trekkies: TNG a UPKB-Dominion startrekový program a proto se na vás, fanoušky, obrací s nabídkou spolupráce na programu. Chcete-li si v rámci Sconu udělat nějaký program (přednášku, soutěž, workshop apod.), neváhejte a napište do konce ledna na email kontinuum@volny.cz. Pro přednášející je připravena výhoda v podobě slevy na vstupném. Další informace o Sconu 2008 naleznete na strance www.scon.cz - on-line přihláška již k dispozici.


4.1.2008

Do sekce Reportáží jsme přidali spoustu fotek z akcí Trekkies z konce roku 2007. Afterpárty po druhém promítání Metrénského incidentu, poslední turnájek v ST CCG, Silvestr v Jizerkách a z těch starších kousků je to srpnový výlet na Slovensko.