Novinky


27.6.2008

Huráááá na FFko !!!
Máme sbaleno! Už dnes večer zahajujeme Trekfest!


18.6.2008

Křest románu Koheze - nakladatelství Laser-books všechny srdečně zve na křest nového startrekového románu Teorie strun - Koheze, který se uskuteční v sobotu 21. 6. 2008 od 16.00 hodin v brněnské restauraci Max Original Pub. Doufáme, že (nejenom) brněnští trekkies tuto akci, připravenou speciálně pro ně, neopomenou a přijdou si popovídat o knihách, Star Treku a čemkoliv dalším. Součástí křtu bude i prodej knihy za zvýhodněnou cenu.

Protože nám veškerý volný čas 'žere' příprava programu na Festival fantazie, Trekfest a Gatecon, není od věci se pochlubit, co tedy letos chystáme za soutěže...
Vše podstatné najdete na oficiálních stránkách FFka, tedy www.festivalfantazie.cz a stránkách Trekfestu, tedy www.trekfest.cz.
Pokud si chcete připomenout, na co jsme lákali před čtyřmi lety, jukněte sem :)


3.6.2008

Protože si život bez srazů lidí, které spojuje kladný vztah ke sci-fi, popravdě už nedokáži dost dobře představit, neváham právě sekci Reportáží věnovat svůj zbylý volný čas. Dávám tím jasně najevo, že mi Star Trek nadělil to nejcenější, co mohl, ... kamarády a přátele ... a s nimi nezapomentulné zážitky a vzpomínky. Pokud si čtete tyto řádky a nikdo vás na žádném setkání neviděl, bojíte se přijít, nevíte, co vás tam čeká a jak k hromadě nových entit přistupovat... věřte mi, že i přes počáteční nepohodlí to ve finále bude stát za to! Mým jediným důkazem mohou být právě uveřejněné fotografie s popiskem, co že jsme to tam vlastně tropili. Nejinak tomu je i teďka, kdy v Reportážích najdete nové přírůstky - fotky z Sconu, Všejaderné fúze s divadelním představením Hvězdná růže, oslav padesátých narozenin Honzy Pavlíka a příprav jedné z dalších akcí, a to Trekfestu 008. A zrovna výlet do Chotěboře je ideální pro poznání komunity, jestli za to opravdu stojíme... jestli oslovíme i tebe, aby ses k nám měl motivaci přidat a trávil s námi ten čas taky... ... takže přijedeš ...?


23.5.2008

Na www.Trekfest.cz finišuje soutěž o volňásky - stále se můžete zapojit!

Pozvánka: Možná přijde i Metréňan
Všichni fanoušci Star Treku, resp. fanfilmů obecně, jsou zváni na procházku do lomu Kobyla poblíž města Beroun, kde se natáčel Metrénský incident. Vydejte se i vy po stopách výsadku USS Avatar a to v sobotu, 31. května 2008. Přímý link na bližší informace zde.
... krom dobré nálady si s sebou vezměte svačinu a pití, pokud neholdujete případné sprše, tak pro jistotu pláštěnku nebo deštník a samozřejmě vše co se doporučuje do volné přírody, tj. vhodný oděv, pevnou obuv, repelent, antialergika ... :) Předpokládaný návrat do Berouna kolem půl páté.

Reportáže a fotečky z Kadet kempu 2008 najdete v přehledu zde.


1.5.2008

Na svátek lásky pro vás Trekfest spouští soutěž o volňásky. Ke stažení je též promo, které by vám mělo na letošní trekový program dostatečně nalákat :)