Novinky


29.12.2008

PF 2009
Všem stálým i náhodným návštěvníkům stránek přejeme do nového roku hlavně optimismus, štěstí a zdraví. Když se vám nesplní velké, tak aspoň jedno malé přání... palce vám celý příští rok určitě budou držet hrdinového z našeho seriálu!


20.11.2008

Svět příznivců sci-fi v těchto dnech ožil díky preview na nový, jedenáctý Star Trek film. Pokud jste ho ještě neviděli, doporučujeme server Trekkies.cz!

U nás prošla aktualizací sekce Narážek na Star Trek, tentokrát přibyly hlavně seriály a obrázky. Všem spolupracovníkům děkujeme.

Jestliže nechytáte kanál Nova Cinema a utekl vám proto desátý Star Trek film, Nemesis, můžete se zpětně podívat alespoň na "nováckou" upoutávku. Spolu s ní najdete nově v sekci Stáhněte si také 10 věcí, které milujeme na Star Treku. Shodnete se s tvůrci previews na AXN aspoň v některých bodech? :)

Poslední zprávičkou je spíše prosba, zda byste si nenašli čas k vyplnění dotazníku o sci-fi a fantazy v ČR. Jiřka Plánková vám bude moc vděčná a možná vyhrajete i nějakou tu cenu :)

Dotazník o sci-fi a fantazy v ČR.


3.11.2008

Reportáž za reportáží, přesně tak ... pořád se něco chystá a pořád se někam jezdí. V případě Festivalu fantazie Specil se jelo do Chotěboře nejen na Trekfest a Gatecon linii. Kdo nemohl zavítat, určitě tuší, o co přišel, ostatní mohou posoudit skrz naši fotoreportáž.