Novinky


22.2.2009

Po dlouhé době jsme se konečně dokopali sednout k práci tady na stránkách a přidali do sekce Reportáží pět nových kousků. Za řeč vyjma fotek z Istroconu a setkání klubů CZK a Subspace v Dolní Lutyni stojí především zvěčněné zážitky z posledního Star Trek setkání s názvem 1. Víkend s Kokonkem. Ten proběhl volně ve znamení seriálu Enterprise a pořádající klub CZ Kontinuum už chystá další, ve znamení Původní série, na 18. duben. Určitě se jukněte, o co jste možná přišli a nechte se tak zlákat na další herní sraz...


22.1.2009

Festival fantazie 2009 bude jako každý rok probíhat v Chotěboři, a to ve dnech 2. 7. - 12. 7. 2009 (11 dní od čtvrtka odpoledne do další neděle).
Trekfest 009 (www.TREKFEST.cz) se uskuteční ve dnech 2.7. - 6.7. 2009. Jeho námětem bude "Dovolená ve 24. století!". Můžete se těšit na Star Trek program laděný do tématu dovolené a jedenáctého Star Trek filmu.

Již nyní s námi můžete soutěžit o volňásky na FFko a to na stránkách Trekkies.cz. Tématem jsou loňské ST Momentky z pěti trekových seriálů. Určitě to zkuste. Akorát začínáme!

Rádi bychom OSLOVILI jak ty aktivnější z vás, kteří by chtěli připravit a prezentovat svůj vlastní pořad na Trekfestu, tak i ostatní fanoušky, kteří by se zapojili do dvou projektů: Mám doma Star Trek a Star Trek kolem nás.


A ještě jedna pozvánka ... na akci, která se bude konat už v březnu v Bratislavě.

AnimeSHOW 2009 a GAME EXPO 2009