STÁHNĚTE SI...


Trní i o Star Treku

Ve čtvrtek, 17.2. 2005 na Primě od 22:05 bylo odvysílalo Trní s podtitulem "Žiju s Marťanem! Milujeme se při Star Treku..."
'Chcete-li mít doma ufona, už nemusíte čekat. Najděte si scifistu! Říká se o nich, že se nemyjí, smrdí a kradou. Ale neplatí to zdaleka o všech. A navíc můžete mít v posteli pořádného Klingona!'
Večerní talkshow moderátorky Báry Štěpánové.
Motivem 'Trní' jsou problémové vztahy partnerů s cílem přiblížit je divákům ze dvou úhlů pohledu – mužského a ženského, přičemž možnost vyjádření dostávají obě zúčastněné strany rovným dílem. Hlavní hosty pořadu představuje manželský či partnerský pár s příběhem na předem vyhlášené téma. Protože publikum ve studiu, rozdělené na mužskou a ženskou část, tvoří aktivní složku pořadu, odráží se od daného námětu nejen debata, ale celkové dění před kamerami. Konečnou sestavu všech ve studiu přítomných doplňuje odborník z řad psychologů zabývajících se partnerskými vztahy.

Trní

Trní bylo předtočeno 6. ledna 2005 a to na jeden zátah, hosté neměli možnost cokoli v průběhu natáčení měnit. Nápisy pod jmény s dotyčnými konzultovali, ale nikoliv podtituly celého pořadu, to byla tak trochu podpásovka, řeč na to vůbec nepřišla.
Hosty byli Tomáš Jirkovský a Jana, dále mediální hvězdy Ondřej Neff a Ljuba Krbová, potom Honza Pavlík s Jarkou (mimo jiné téma Star Treku) a nakonec Vlasta Talaš a Michelle.

Honza a Jarka Pavlíkovi


Stahuj... Sekvence [40 min 22 sec - 31,80 MB]

Copyright náleží TV Prima