Fotky z 'babských' srazů SZŠ :)

Jeden ze srazů v roce 2002, ze kterého jsou k dispozici fotky (Praha - Restaurace La Legende, ulice Podplukovníka Sochora 35, Praha 7 - Holešovice). Účast: Hana Volková, Petra Holá, Anetta Maternová, Jana Failová, Jana Havlíčková a Magda Hynková.
Jeden ze srazů v roce 2003, ze kterého jsou fotky (Hradec Králové).
Jeden ze srazů v roce 2005, ze kterého jsou k dispozici fotky (Praha - Restaurace La Legende, ulice Podplukovníka Sochora 35, Praha 7 - Holešovice). Dne 5. listopadu se u příležitosti mých narozek svolal skrz web www.spoluzaci.cz, kam zatím pravidelně nechodí téměř nikdo :), první veřejný sraz naší třídy. Dorazila jsem já oslavenkyně :), dále Petra Holá a Anetta Maternová-Vorlová, po potvrzení též Petra Jirušová-Lesáková a má kamarádka z minulé práce Míša a také k milému překvapení všech nečekaně Jana Novotná-Vinšová. Spousta holek, kterým jsem dala vědět skrz SMSky, se omluvilo (většinou z důvodu vzdálenosti do Prahy).
První sraz v roce 2006, ze kterého jsou k dispozici fotky (Praha - Restaurace Červený Trpaslík, Gutova 17, Praha 10, tel. 274 783 627, otev. doba: 11:00 - 00:00, zastávka: Na Hroudě (tramvaj č. 7, 22, 24 a 26) nebo pešky z metra A - Strašnická). Na 14. května se u příležitosti narozek Anetty svolal skrz web www.spoluzaci.cz další veřejný sraz naší třídy. Tentokrát dorazily nové tváře... tím mám na mysli Katku Bínovou, Martinu Krákorovou, Petru Doležalovou, Martinu Berounskou a Kristýnku Langrafovou. Dále jsem dorazila teda já :) (Hanka V.), pak Anetta Maternová-Vorlová, Petra Holá, Jana Havlíčková a Jana Novotná-Vinšová. Tentokrát jsem odeslala ještě více SMSek a posílaly se si klasické dopisy do schránek. Účelem je získat postupně kontakt úplně na všechny...Toto je druhý SZŠ sraz v roce 2006, ze kterého můžu poskytnout fotky (Praha - Restaurace A club, Vinohradská 1535/117 Praha 2 - Vinohrady / Praha 3 - Žižkov, metro A - Náměstí Jiřího z Poděbrad nebo Flora popř. tram č.11). Opět skrz web www.spoluzaci.cz se vyhlásil srázeček a to na středu večer, 6. prosince. Dorazily nové tváře, tantokrát Eva Pavelková a Ilča Stránká, které doplnily mě, Petru Holou, Anettu Maternovou-Vorlovou, Janu Havlíčkovou a Katku Bínovou. Hodně lidem do toho jako napotvoru vlezlo něco neodkladného... takže příště si to vynahradíme!
Anni, gratulkuji k "7 mm života" v tvém bříšku :) Ilča: "Život je jedna velká legrace. Sem dětsko, je mi pět let." :))
Mj. jsme všechny podepsaly přání pro naší třídní profesorku k vánocům...