Rekonstrukce lékárny - léto 2008

Půlka června - náhlé uzavření naší lékárny, vedení OC potřebuje čtyři místnosti ze zázemí k rekonstrukci okolních prostor (nové obchody vedle nás, eskalátory, propojení s OBI). Do pěti dnů stihnout zařídit a vyklidit co se dá, personálu zařízeno placené pracovní volno. Fotky pro podstoupení lékárny stavbařům, zavázání se uvést vše do původního stavu.
Začátek srpna - stavební práce v přízemí vedle nás pokračují, skrz ventilaci se však do lékárny dostalo za dva měsíce nesnesitelné množství stavebního prachu, byl všude :(


Krutý návrat - největší úklid, co kdy naše lékárna zažila! Úklid všeho za postupné dodělávky čtyř nově postavených místností, pokládání lina, malování, stěhování nábytkua atd.


Na úklid povolána úklidová firma. Začalo se hrůbým úklidem, mytím nábytku apod.V kanceláři výměna koberce za dlažbu. Postupný uklid veškerého vybavení a zboží v lékárně.

V druhé půlce úklidového týdne se odehrála první část rekonstrukce, která se týkala přímo nás a to nová SDK stěna na výdeji. Ze začátku nepřístupná, až postupným úklidem možná.
Spousta technických dodělávek, především v souvislosti s nábytkem, který se po malování všech prostor vracel na stejná nebo nová místa. Velmi pomohli Jirka a Michal, např. se šuplíky :P


Vyčistit a zapojit zpět server, posunout výdejní stanoviště D o dva metry vlevo, rozchodit telefon a internet a vyzkoušet všech sedm počítačů přišli postupně technici z Lekisu. Úklid všech prostor lékárny pokračuje.


Jako poslední se vymalovával výdej po dokončení nové SDK stěny. Uklízejí a přerovnávají se všechny šuplíky.


Pokračují finální práce, již čisté zboží urovnávat zpátky do regálů, šuplíků, stojanů a skladu. Jede se od víkendu do víkendu, do neděle večer.Lékárna opět provozuschopná od pondělí, 25. srpna 2008.
Samozřejmě, tím to nekončí... rekonstrukce bude na výdeji pokračovat od konce září. Provoz jako takový, od devíti do devíti každý den, by už omezen býti neměl. Plánuje se výměna nábytku přes noc.