PŘIPOJTE SE


Líbí se vám naše stránky, chtěli by jste se na nich taky podílet - chcete s námi spolupracovat?
Máte rádi nějakou specifickou oblast ze Star Treku a domníváte se, že by se na Sickbay dobře vyjímala? Chcete ji mít u nás zpracovanou a podělit se o ni s ostatními? Chtěli byste doplnit stávající sekce? Posílejte texty, obrázky a další materiály na hypo@voyager.cz.

Pro představu je zde uveřejněn rozpis, jak byste se mohli zapojit...

PŘIPOJTE SE...

Oblíbili jste si nějakou rasu? Shromáždili jste si o ní informace, o jejích představitelích, výskytu v daných epizodách, vzhledu, plavidlech, nebo třeba historii, zvycích apod.? Můžete sepsat článek libovolné velikosti, který mi už doplníme obrázky. Pokuď máte i obrázky, vaše zaslání je vítáno.

Máte doma lepší technické vybavení? Můžete dělat obrázky a umíte je dále zpracovávat na komprimovaný formát dané velikosti? Máte výchozí videokazety, CD či DVD? Obrázkové galerie chceme mít u všech episod všech serií a filmů. Sami můžete nakouknout, kde obrázky zcela chybí, vyrobit je a zaslat nám k uveřejnění.

Naše stránky mají hlavně databázový přehled episod. Pod odkazem "Hlavní děj" bychom chtěli postupně uveřejňovat popis děje episody v rozsahu tak na jednu až dvě stránky. Nešlo by o podrobné vylíčení situací doplněné přímou řečí, ale spíše zaznamenání obsahu misí jednotlivých posádek. Pokuď rádi píšete, můžete si vybrat jakoukoli sérii, jakýkoli díl a prostý text nám zaslat.

Máte představivost, rádi píšete? Umíte sepsat vámi vymyšlený příběh s některou z posádek? Nelíbilo se vám zpracování námětu nějaké episody? Postavili byste příběh úplně jinak s jiným koncem? Napište povídku. Umíte si dělat legraci a psát s nadsázkou? Napište parodii.

Máte slabost pro některou postavu či hned několik najednou? Sbíráte její obrázky ze startrekových episod a také civilní fotky dotyčného herce či herečky? Nevadilo by vám jejich poskytnutí ke stažení ostatním? Zašlete nám všechny obrázky, které uznáte za vhodné k zařazení do Galerie postav dané série.

Těšíme se na vaše dopisy na hypo@voyager.cz.