PŘEBUCHTĚNÁ ENTERPRISE


Kdo se díval na Originální sérii, nemohl si nevšimnout krásných ženštin, kterých je plná loď. Tak, tak, Enterprise je doslova přebuchtovaná. Slečínky v uniformě Flotily s minisukničkou jsou k zahlédnutí vždy a všude. . kam se na ně hrabe Seven z Voyageru :)

Jsou jich plné chodby... štrádují si to  z paluby na palubu... od stanoviště ke stanovišti... kroutí zadečkem a ukazují své krasné nohy v černých silonkách takřka pod zadek, protože jejich minisukničky zakrývají vážně jen to nezbytné minimum... Trikodérková brašnička vypadá jako vhodný doplněk - jako kabelka.

Můstek jim také podlehl. Stále mají potřebu skrz něj procházet, nosit kapitánovi občerstvení, pitíčko, leckdy i masírovat, dále donášet pod nos listiny k podpisu a pečlivě se u toho střídat. Ano, ano, pokaždé tato čestná povinnost připadne jiné. Někdy je toho moc i na pana Spocka :)

Na ošetřovně jsou sesty asistující doktoru McCoyovi vlastně na místě. I jídelna a funkce číšnic patří ženám, nicméně ne všechny ženy v jídelně pracují...A co si budeme zastírat. Ženská společnost je velmi přijemnou záležitostí a vyhledávanou atrakcí. Zmiňovat se a podávat vám obrázkové důkazy o Kirkových avantýrách by byla práce opravdu na dlouho. Alienky, kolem kterých se ve většině případů točí zápletka epizody, a kterým James chrabře pomůže od jejich problémů, jsou krásné ženy vyzývající k tomu, aby je někdo "konečně ulovil", což zvlášt platí o oku diváka...


Ale ani pobočnice, praporčiče, poručice a další důstojnice Flotily nezůstávají pozadu. Do výsadků a nebezpečných misí se vrhají s neuvěřitelným zapálením. Bohužel, červená uniforma si nevybírá a některá na svou horlivost blejsknout se po boku kapitána Kirka může si šeredně doplatit. No, kdo by chtěl být přeměněn na kostičku a potom rozdrcen v dlani? :)

Důkazů bych mohla podat nepřeberně, takže máte-li nervy na další obrázky, jsou tady.

© Hypospray 20011112