KOPRCON 2006


KOPRCON 2006
aneb Ostravsko-Kopřivnické hody :)
pátek - neděle - 17. - 19. listopad

Již druhý výlet do Ostravy pro nás začal autobusovým nádražím Praha-Florenc, kde jsme si akademickou čtvrthodinku počkali na žlutý autobus Student Agency. Nakonec nás do Ostravy na půl dvanáctou skutečně dopravil a navíc v pořádku, k radosti všech čekajících v očekávání :) Pátek jsme byli proto neustále hýčkáni, nosilo se nám jídlo až pod nos a návštěva střídala jedna druhou :) Pavel mě navedl na myšlenku 'palačinkového rozvodu', za což mu ještě jednou děkuji ... no, za tu sladkou večeři pochopitelně taky :) A za vykoupání botiček taky :))


No a v sobotu už klasickej Koprcon :) Cesta z Ostravy do Kopřivnice se zastávkou u Wesleyho, přivítání s Martym, registrace, uši...

... a pak přímo do scifi místnosti na Johansonovu přednášku Úvod do Star Treku. A první 'foto-úlovky' Hanky "Lana" Konvičkové a Kamila "Matlik" Matuly - vítejte v síni slávy :))


Wesley jede bez gumy :)

Sluníčko o sobě dalo vědět a Crusherovy nápady taky :) Korax i Zephram jsou v tom nevinně :)
Víte, kdy třída praská ve švech? Když přednáší Pavééééél :)) A navíc na téma Proč ten Star Trek vlastně nesnáší :)
Polední pauzička, čas nabrat síly u jídla :) No, jak komu... jídlo dokáže síly naopak odčerpat :) ... takže se na Star Wars program už nikdo nevrátil :))
Řešení technických drobností - kabílek, vyhlášení války nedělnímu sluníčku v asistenci Zuzky :) ... a pak povídání o ST klubech, zvláště UPKB-Dominionu. Dorazila i Věrka Oravová a dva milí kluci, kterým byla věnována náležitá pozornost :)Zapřednášeli si i další... Korax - Úvod do PC Her Star Treku a Wesley a Crusherem - Co vše ve vesmíru (ne)potkáte... no a na dohled senzorů bylo všudypřítomné CCGčko, které nás provázelo až do večera... :)

V čajovně jsme semtam poznali známé tváře (Robert "Ewan" Richter, Hanka "Hana'an" Vittková, Tomáš "Aldy" Zuklín) a semtam jsme je neodolali vyfotit :) ... a učit CCGčko :) Pamatuješ si ještě základy Dragon Lorde? :)
VIP trojice :) ... a VIP cesta zpět do Ostravy... bylo mi ctí...
[Úvod] [Foto II. (NE)]


© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája) (2006)
www.CSWU.cz