KOPRCON 2006


KOPRCON 2006
aneb Ostravsko-Kopřivnické hody :)
pátek - neděle - 17. - 19. listopad

Ráno jsem neodolala vyfotit si Ostravské památky :)Ze Zephramovy přednášky o teorii warp pohonu nám uteklo prvních 15 minut, ale zbytek stál rozhodně za naše brzké vstávání... já tomu i věřím, ale jsou věci, o jejichž chápání se už nesnažím :) Poblikum však komunikovalo s přednášejícím aktivně... i Drake (Honza) se hlásí :)
Jméno 'Jan Gruber' si zapamatujte, bude se to hodit vašim dětem v hodinách dějepisu :)I Pája jede bez gumy :)Korax se opět objevil v přední části třídy jako přednášející, tentokrát na téma Úvod do Enterprise. Johanson se stíhal i naobědvat, my si museli počkat :) I když s obtížemi... já hranolky můžu, i když jsou cizí :))
Ženské pokolení se nenechalo ani na KoprConu zahanbit a naše barvy hájila Ziina s perfektně připravenou prezentací Williama Shatnera!


Nechybělo nějaké to památeční focení, Wesley na trampolíně apod. :)Rozloučili jsme se s kým to šlo, Sovogem, Martym, Vaškem... no a pak už jen cesta zpět do Ostravy.... na obííííííííídek !!! :) Brali jsme i stopaře - tentokráte Olega :)
A resumé? ... opět suprový víkend (včetně pátku samozřejmě) a pozvánka na Silvestra...
S takovým pocitem u srdíčka se pak pět hodin zpátky do Prahy zdá jako brnkačka :)


Pavle, Marku, Michale, Kamčo, Jakube, Honzo, Danielo... Pražáci vám děkují za vše... :)
P.S. to loučení... to loučení... :(


[Úvod] [Foto I. (PA+SO)]


© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája) (2006)
www.CSWU.cz