SETKÁNÍ NA PALOUČKU


Obrázková reportáž ze setkání Na Paloučku
10. listopadu 2001

Autorem je Taipan, kterému děkujeme za dodání nascanovaných fotek.

Tomáše Mánka a mě napadlo se po dlouhé době neformálně setkat po veřejném oznámení na Internetu. Proč se vidět jen na velkých conech, že? :) Někteří z vás si možná ještě pamatují první větší slezinu v restauraci U Pštrosa. Slovo dalo slovo, zařídila se rezervace, domluvilo místo konání a pozvánka se dala na net. Místem podvečerního setkání byla restaurace Na Paloučku v Praze, tedy její salonek tak pro 30 lidí. Původně se očekávala účast menší, proto nás téměř dvojnásobná účast mile překvapila.
Sraz byl v metru na stanici Vyšehrad kolem půl páté. Já a Anry jsme se nějak zadrhli v teplíčku domova u počítače a proto jsme dorazili až o hodinu později přímo do restaurace. Za pozdní příchod se ještě dodatečně omlouváme, i když, ten uvítací potlesk za to stál :) Asi budu chodit se zpožděním častěji :) Zábava byla již v plném proudu. Neprobíhala celková debata, ale pouze lokální rozhovory v jednotlivých skupinkách.


Levý zadní roh si obsadily Tosačky. Trekkie a spol. na nás hnedka vyhrkly poznámky k páteční epizodě Voyageru, na které jsme uspokojivě odpověděli. Ale závěr byl  jasný: "Na Voyageru je možné všechno, někdo si na to ale ne a ne zvyknout a stále mu to leze na mozek." :)


Druhý roh patřil štamgastům Starnetu. Přišel Bendi, Dedik Larson, Annorax, Zarabeth, Manek Dax a Taipan, nepočítaje mě :)
Další známé tváře např. z Průvodce - Cpt. Vojtas, Mae2000, Jardax, Tequille a další přišli také.


.Zábava vážně nevázla. Žádné minutky ticha se nekonaly.


T'Pel si tentokráte neoblékla svůj Vulkánský hábit, ale přesto kralovala klukům na druhé straně spojených stolů, např. J.T.Jerkovi, Leopardu Mekkoji a Sokarovi.


Hodně se pilo a jedlo. Porce byly opravdu pořádné a za své přecpání by se nemusel stydět kdejaký jedlík. A čekalo se jen chviličku. Na servis si nemůžeme stěžovat.


Někteří z nás se posléze oddělili, aby pokračovali v pařbě v nedaleké pizzerii Gallo.


Lore si tentokráte nehrál s Borgy :)


Aby ne, poslední dobou myslí na úplně jiné věci díky svému emočnímu čipu... :)


Svým kouzlem ho totiž okouzlila T'Reah z Betazedu, která umí číst myšlenky i Androidovi, nebo ne? :)


Bendi celý večer nezapomněl okouzlovat svými znalostmi technických manuálů, které si ale tentokráte nevzal s sebou. Asi mu posilování na PSST conu stačilo na dlouho dopředu :)


Já se na rozdíl od T'Reah neměla zájem fotit, já když nechci, tak nechci :)


No, ale nakonec jsem se musela zvěčnit s Trekkie, když mi opět přiznala, jak má Voyager ráda :)
Ba ne, ve skutečnosti jsme se bavily o Valeris :)


S Trekkie jsem dost nakecala a moji pozornost jen na chvíli odlákal jídelní lístek. Jen škoda, že musela "Anetka" Lhotová brzy domů.


Lidé pomalu odcházeli a nakonec zůstalo jen nás 7 statečných ze Starnetu.
Řeč dospěla i na témata kolem zbraní a národnostních menšin :)
Na Tomáše bonznu, že si celý večer vychutnával několik skleniček červeného vína :)


Taipan se přijel podívat až z Českých Budějovic a Proxima od Mělníka. Jinak to měl každý domů jen něco málo Městskou hromadnou dopravou.


I když jsem měla péřovku, kolem čtvrt na dvanáct už pořádně mrzlo. Naštěstí jsme stihli autobus i tramvaj.

Akce se vydařila a všem děkuji, že se na společné zábavě podíleli.
U příležitosti ukončení vysílání Voyageru na ČT bychom rádi naplánovali podobnou akci jako rozlučku s nejlepším Star Trek seriálem :) Někdo to může pojmout jako přivítání Originální série, někdo jako poctu Voyageru "Nikdy nezapomene", ale ve své podstatě to bude stejné... zván bude každý!

© Hypospray 20011114