UNITREK NA UNICON


Unitrek, aneb parodie na Voyager

Možná jste před nějakým tím týdnem narazili na stránkách na termín "Unicon". Měla to být akce velkého formátu věnovaná celému fenoménu Star Trek s tím, že celý program od A do Z připraví tým organizátorů, čímž se zajistí jistý styl celé akce. Nápad se pro celkovou obtížnost a nedostatečné nadšení neuskutečnil.
Nicméně prvotní týdny se nahromadilo mnoho nápadů, které daly vznik Unitreku, v nynější (nedokončené) verzi parodii na Voyager. Většina členů původního týmu, která na projektu Star Trek parodie pracovala, se shodla na tom, že si dnes už nenechá tento "suvenýr" ležet na disku a poskytne ho ke stažení široké veřejnosti - proto si ho máte možnost stáhnout i vy. Tuto "Epizodu 47" nemusíte brát jako nevydařený pokus, i když jím ve skutečnosti je...
Pro nás, kteří na Uniconu spolupracovali a pro ty, kteří se k nově vzniklému S-týmu přidali až později, se stal Unitrek odrazovým můstkem pro nové pojetí akce, kterou pro vás připravujeme na završení kampaně pro podporu seriálu Stanice Deep Space 9 na ČT. Přes deset lidí plánuje dvoudenní con na únor 2003 už od začátku letních prázdnin. Se svou snahou vám na konci příští zimy zpříjemnit jeden z víkendů v Praze se chlubíme už nyní jen proto, že se dosavadní práce na programu vyvíjí nad naše očekávání :)
I když v tuto dobu ještě není jasné, zda bude kampaň za DS9 úspěšná, opravdu doufáme, že únorová Párty pro Deep Space 9 nebude smutečním večírkem. Kdyby se tak náhodou stalo, stejně se postaráme o atmosféru úplně opačnou :)

Stahuj... Sekvence malá [7 min 17 sec - 4,69 MB]
Stahuj... Sekvence velká [7 min 17 sec - 16,4 MB]

Na upřesněnou k "Unitreku" - připravili - v českém znění:
Kapitán Kathryn Janeway - Hypospray
První důstojník Cavit - Manek Dax
Poručík Tom Paris, poručík Stadi a Neelix - James T. Jerk
Praporčík Harry Kim - Sokar
Poručík Tuvok - Leopard Mekkoj
Dále: Zdroj videa - Anry; střih, zvuk a znělka - Leopard Mekkoj
Dialogy - týmová práce.
Dále spolupracovali Q a Rybinin.
S uveřejněním souhlasili Hypo, Anry, Manek Dax, James T. Jerk, Q a Rybinin.

Část Unitrek týmu