SCON 2008


SCON 2008
neděle 16. březen

Scon pokračoval svým programem také v neděli. Jací jsou ST herci ve skutečnosti? Tak na tuhle otázku nám dal odpověď Martin, který vzpomenul sedm setkání se vzácnými hosty ze zahraničí... ... zcela vyjímečně Martin prozradil jméno herce, se kterým se momentálně o Praze jedná... resp. v době Sconu jednalo. Brent Spiner, Dat. Jak to nakonec dopadlo, jestli letos, nebo třeba příští rok, opravdu do Prahy mezi nás zavítá, budou jako první vědět čtenáři serveru CZK!

Neděle aspoň mě příjemně překvapila účastí, protože se na ST program sešlo celkem dost lidí. Troufám si tvrdit, že je svou přednáškou 'Milujeme Federaci, milujeme primární směrnici' nalákal Yakkuza. Jeho anotace zněla: Taky tak milujete Federaci Spojených Planet? Taky vám přijde tak sympatická altruistická ideologie jedné velké "multikulturní" rodiny? Nucené vnucování standardů Federace jiným světům? Přijďte si poslechnout trochu extrémní pohled na Federaci.


Diskuze nečekaně ožila, myslím daleko víc než na Festivalu fantazie :) .. což bylo pochopitelně dobře :P Kája opravdu zticha nebyl :)) Já jsem si tentokrát svoje názory nechala pro sebe, protože jsem se nemohla příliš soustředit. Lovila jsem totiž další "vyplňovače anket" na Trekfest, třeba Darai (Martin) a Veskru (Táňa). Divokou neusměrněnou diskuzi :) si přišla poslechnout i Tai (Zdeňka), Entony (Tonda), Maril (Marcela) a Chakotay (Dan).

Na fotkách vidíte, komu se nepodařilo utéct :) ... třeba Mikosovi a Tar-aře :)

 

Závěr Sconu patřil hrám, které byly přímo na programu. Sesadili jsme se ke dvou stolům a ... hráli si, ... protože kdo si hraje, nezlobí ... :PMolik byla ve svém živlu :)Když jsme na úplný konec poklidili třídu, ještě jsme se vyblejskli ... a s těmi, které ještě potkali ve škole, se samosebou rozloučili.


A protože nikdo z nás nejedl, zašli jsme ještě na oběd. ... a já si zase mohla nafotit jídlo :))


Mňam mňam :) ... a mlask mlask na další sci-fi sraz,... už aby to bylo :))


[Úvod] [Foto I. (PA)] [Foto II. (SO - přes den)] [Foto III. (SO - galavečer)]


© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája) (2008)
www.SCON.cz