FESTIVAL FANTAZIE SPECIÁL


Fotoreportáž z Festivalu fantazie Speciál 2008
TREKFEST 008.5
- úterý - 28. říjen -

GATECON RELOADED 2008

O půl hodiny dřív než minule, tj. už v 10:30, jsme museli vyklidit pokoje. Vedle nás se místo balení věnovali daleko příjemnější činnosti ... na OA je všechno slyšet nejen z chodby :) Ale už obchodku nechám, chudinka, už toho odě mě schytala za celou reportáž dost :) Před KD jsme narazili s překvapením na auto České televize. Na baru nám to Jarmom a Zirland potvrdili s tím, že se budou natáčet rozhovory i s nimi. Na otázku, proč přijeli až poslední den conu, kdy všichni balí a mnozí na program už ani nejdou (třeba my), jsme ale odpověď nedostali. Na druhou stranu, hlavně že přijeli :) Poté, co jsme tedy oboum aktérům popřáli pevné nervy před kamerou a já i poděkovala, že tam nikdo netahá mě :) [jak to dopadlo, se můžete podívat tady], poté, co jsem málem zblajzla cerneamodre všechny křížaly (tý jo, jak dlouho jsem je nejedla :P), poté, co jsem se ubezpečila, že Spoty je po včerejším vylekání od špuntu od Šampaňského zase v pořádku a Kniga taky, poté, co jsme Dannymu popřáli šťastnou cestu domu a poté, co jsme byli ještě vyřídit odměny za společné pořady a organizování linie Trekfestu do předsálí kina, kde mi došlo, že jsem ani jednou nebyla :P, jsme si to namířili opět do Vysočiny na poslední oběd, který jsme měli předem s Wesleym, Bekou a Milanem domluvený na jedenáctou.

Co ale domluvené nebylo - starosta. Ten starosta, co nás před cca 15-ti měsíci oddával právě v Chotěbořském kině na Festivalu fantazie 2007. Překvapivě nás poznal a pak se k našemu stolu ještě vrátil. Protože byl 28. říjen, měl nějaké, co jsme pochopili, příjemné povinnosti ve městě a na dobré náladě mu přidal i fakt, že nám to zatím klape a že se do Chotěboře, jeho města, opětovně rádi vracíme. Bece, která se do Vysočiny trochu bála, protože při minulé návštěvě tu bylo nechutně nakouříno, jsme mohli aspoň argumentovat, že obědvá ve stejném podniku jako starosta města :) Při čekání na GRANDiózní oběd :) jsme si hráli s Wesleyho IPhonem třeba bublinky :)

... co dodat závěřem. Samozřejmě děkuji. A samozřejmě zase příště naviděnou nejen v Chotěboři. A s kým se už neuvidím osobně, tak veselé vánoce a šťastný nový rok :)))© Hypospray (Hanka) & Margh (Kája)
foto dále Wesley a Milan
www.TREKFEST.cz
Festivalfantazie.cz