Aktivní stránky
o CZ Kontinuum
o Tyjátrek
o ST: Chybějící příběhy
o Made in Titan
o Trekkies.cz
o CzechTREK
o Nové Star Trek filmy
o OktanWeb
o Subspace
o Startrek.cz
o StarNET
o Titulky.com
o Edna
o Serialzone
o Festival fantazie
o Trekfest
o Comics Salón 2013
o ST: Neutral Zone
o Darkfort
o Trekgame
o Star Trek Games.CZ
o Memory Alpha
o Nakladatelství Laser
o Lapiduch
o Lopuch
Kraxnet.cz
Další ST stránky
o Warp.cz
o Trekdnes
o Star Trek Titulky
o Al-Batani
o Star Trek Synopse
o ST.cz TOS
o ST.cz OLD
o Molíkův foto blog
o Alena's Brent Spiner
o Petrova databáze ST
o Foxovy fotky
o Reporty Pozemšťan
o Andorianská ambasáda
o JBr's Klingon Site
o Voyager.wz.cz
o Trekmodely
o ST CZ Real Video Base
o Star.trek.sk
o Star-Trek.sk
o Star Trek TNG Euweb
o DS9.wz.cz
Hypospray's Homepage
Další odkazy
o Startrek.com
o TrekToday
o TrekWeb
o DITL
o Ex Astris Scientia
o ST New Voyages
o Stargate Command
o Gatecon
o Narim
o Chevron24
o SG Fotogalerie
o Koprcon
o Facebook

0:0:0

Vítejte ve své budoucnosti!

Vítejte,

právě si prohlížíte stránky Star Trek Sickbay zaměřené na sci-fi seriál Star Trek. Stránky byly otevřeny 4. září roku 2000.

Poslední aktualizace: 22. únor 2014.

Poslední novinky:

Odo a Quark v Praze!

... na dalším ročníku Czechtreku! 1. březen 2014.

Nový český Star Trek fanfilm - natáčení pokračuje!

CZ Kontinuum Pictures se pustilo do produkce nového fanfilmu – Star Trek: Skryté hry. Webovka k filmu je na stránce Startrekfanfilm.cz. Film nepřímo navazuje na předchozí projekt Star Trek: Metrénský incident, první český fanfilm na motivy Star Treku, který měl premiéru v listopadu 2007.
Nový fanfilm vypraví opět příběh lodi USS Avatar pod velením kapitána Talisy Ren. Federace je ve válce s Klingony a hledá nové spojence. Zatímco se kapitán vydavá na zaslouženou dovolenou, posádka hvězdné lodi USS Avatar pomahá s přípravou konference, které se učastní mimo jiných i nevyzpytatelní Romulané.

Sbírejte odznáčky... jakýkoliv důvod je dobrý!

I když si Sickbay vzala dovolenou na dobu neurčitou, Star Trek tu je stále s námi a jiné trekové stránky přicházejí pro fanoušky s novými projekty.
S velmi zajímavou hrou, při které se sbírají odznáčky tak jako známí bobříci, přišel portál www.TREKKIES.cz. Sami jsme se do získávání odznáčků pustili s velkou vervou a dost se u toho vyřádili. Díky více či méně lehkým úkolům se nám Star Trek velmi rychle dostal zase pod kůži a třeba díky znalostním testům jsme si ověřili, že si přeci jen ještě něco pamatujeme :) ... takže, sbírejte odznáčky i vy, jakýkoliv důvod je dobrý!

47? 47! ... aneb jak se dá propašovat Star Trek do geocachingu

47? 47! je název článku, který jsem sepsala pro portál Trekkies.cz.
Jeho téma? Geocaching, tj. celosvětová hra, při které hledáte poklady pomocí GPS souřadnic a navigace. To, že jsem svou vlastní keš věnovala Star Treku a památnému číslu 47, by nemuselo nikoho překvapit. Jestli se vůbec nechytáte a už nechcete být mudlou, na přečtení článku si určitě chvilku najděte. Nebudete prvním fanouškem Star Treku, kterého keškování zaujalo!

Setkávání fanoušků:

Festival fantazie v Chotěboři a přidružené cony

Stálice:

Star Trek DS9 na AXN SciFi

Na kanálu AXN SciFi se rozběhl poslední Startrekový seriál, který dosud nebyl kompletně odvysílán v českém dabingu. Ano, konečně jsme se dočkali. Seriál Star Trek: Stanice Deep Space Nine už běží od první sezóny a doufáme, že se zdárně dodabuje a dovysílá až do té sedmé. Držíme palce a sedíme u TV! :)

Kde je Star Trek k mání

Pokud sháníte filmy, epizody, hry apod. s tématikou Star Treku, můžete se optat na diskuzních fórech, chatech apod., v ideálním případě přijet na nějaký sraz.
- Internetové obchody – nejjednodušší a nejpohodlnější způsob koupě Star Treku na DVD nosičích jsou internetové obchody jako vltava.cz, arara.cz nebo superstarshop.cz. K dostání jsou jak disky s celovečerními filmy (buďto standardní nebo luxusnější Second Edition vydání), tak kompletní seriálové sezóny, jejichž ceny jsou již na snesitelné úrovni. Pro zběhlé v online nakupování se samozřejmě nabízí jako alternativa i eBay nebo Amazon.
- Videopůjčovny – Star Trek se nachází i v nabídce mnoha videopůjčoven, k vidění jsou v nich poslední čtyři filmy a vzácně i epizody Střetnutí na Farpointu a Nejlepší z obou světů ze seriálu Nová Generace. Všechny nabízené tituly disponují českým dabingem.
- Bazary – na internetu existuje řada míst, na kterých lze pořídit DVD se Star Trek tematikou podstatně levněji než v obchodě – například na webu fanklubu CZ Kontinuum je již delší dobu provozován Ferengijský bleší trh, který slouží právě tomuto účelu.
- Peer-to-peer sítě, ostatní způsoby – dalším způsobem sehnání ST filmů/seriálů jsou i sítě pro výměnu dat jako je Bittorrent, DirectConnect nebo fóra odkazující na soubory uložené na komerčních serverech (RapidShare, atp.). Nutno ovšem podotknout, že kopírování takto získaných materiálů je důvodem k zahájení trestního stíhání a/nebo finančnímu postihu.

Objednávka suvenýrů

Fanklub Trekkies TNG a jejich portál www.Trekkies.cz pravidelně vyhlašuje hromadné objednávky suvenýrů s tématikou Star Treku (naposledy z katalogu na stránkách Space-store.de). Může vám stačit komunikátor... můžete snít i o daleko dražsím dárku....... zdál se vám nedostupný? Klub Trekkies TNG za vás objednávku zařídí a zajistí hromadnou slevu na poštovném. Několik objednávek už mají úspešně za sebou. Bližší info dostanete na emailu bonsaj@trekkies.cz.

Víte, že už dní je tu Sickbay pro Vás...? :)Disclaimer: Star Trek™, Star Trek: The Next Generation™, Star Trek: Deep Space Nine™, and Star Trek: Voyager™ are registered trademarks of Paramount Pictures and Viacom. All material found on the pages on this site are for promotional purposes only, and not personal or financial gain. No infringement on their copyrights is intended. This is a Star Trek Fan Site for the sole purpose of promoting the beliefs and ideals of Star Trek. No profit is made with this Website! All written or graphical material that has not come from either Paramount or Viacom is Copyrighted to Hana Škopová or Martin Andryzek or Karel Škop or the Owner of that work.

Naše sekce
Všechny sekce o
Vítejte o
Novinky o
Akce o
Enterprise o
Originální série o
Nová generace o
Deep Space 9 o
Voyager o
Filmy o
Mix o
Otázky o
Star trek: Metrénský incident
Rychlý přístup
Úvodem o
Novinky tady u nás o
Připojte se o
Kontakt na autory o
Reportáže o
Chystá se o
Narážky na Star Trek o
Stáhněte si o
Multimédia o
Seznam epizod ENT o
Seznam epizod TOS o
Seznam epizod TNG o
Seznam epizod DS9 o
Seznam epizod VOY o
TOS Transcripts o
TNG Transcripts o
DS9 Transcripts o
VOY Transcripts o
ENT Transcripts o
ST CCG - Kartičky o
Rasy o
Chyby o
Uniformy o
Fonty o
Narozeniny o
DVD obaly o
V jako vítězství o
Diskuzní fórum o
Ferengský bleší trh
Naše staré projekty
Synopse Voyageru o
Obrázkové kvízy o
Trekwister o
Chyby ve Star Treku o
Sev Trek o
Amatérský dabing o
Lodě Federace o
Obličejíčky o
Povídky o
Star Revival II. o
Něžné pohlaví o
Památný Star Trek o
LLAP o