PROJEKT STAR REVIVAL


Projekt Star Revial sdružuje lidi, kteří mají rádi Star Trek a chtějí prožít to, co vidí na obrazovce, alespon virtuálně. Jde o povídku na pokračování, jejíž autorem se můžete stát i vy... máte možnost ovlivňovat děj, můžete vymýšlet vlastní zápletky, dokonce i nové vlastní postavy a rozvíjet jejich schopnosti, stárnout s nimi, prožívat jejich strasti i radosti...

Dobrodružství posádky USS Saffron

Zde jste se mohli zapojit... - dobrodružný příběh Saffronu zatím dofinišoval...

Posádka - důstojníci - stručné info o základní posádce, tedy hlavních postavách příběhu s obrázky.

Příběh se odehrává v době páté sezóny DS9, kdy je plně rozvinut konflikt alfa a gama kvadrantu. Nicméně, události DS9 nikterak neovlivňují samotný příběh lodi U.S.S. Saffron...
Pokud seriál Deep Space 9 příliš neznáte, tedy neumíte si udělat správnou představu o pozadí příběhu lodi USS Saffron, zpracovali jsme pro vás stručný článek shrnující Dominon.

Vyznáte se v příběhu? Zkuste si malý kvíz a vyhrajte 2 CD se Star Trek tématikou dle vlastního výběru...!

Rekapitulace děje, aneb kapitoly v kostce
Kapitola č. 1 - USS Saffron
Kapitola č. 2 - DS9
Kapitola č. 3 - Dominion
Kapitola č. 4 - Planeta Zero
Kapitola č. 5 - Vzpoura
Kapitola č. 6 - Kdo z koho?
Kapitola č. 7 - Střet
Kapitola č. 8 - Výprava za "svatým grálem"
Kapitola č. 9 - Chevot z Ore-x'at - Nečekaná pomoc?
Kapitola č. 10 - Horizonty událostí
Kapitola č. 11 - Klady a zápory
Kapitola č. 12 - Dok
Kapitola č. 13 - Williamsův triumf
Kapitola č. 14 - O pár kroků blíž…
Kapitola č. 15 - H‘ya: Smrt část I.
Kapitola č. 16 - H‘ya: Smrt část II.

Pravidla, která byla dodržována:
1) Jednotlivé příspěvky na sebe musí navazovat v logickém sledu, aby měl příběh aspoň částečně hlavu a patu.
2) Neměl by chybět optimismus a špetka reality - tj. posádku nešetřete, ale aby zase všichni hned tragicky nezahynuli :)
3) Můžete si vymyslet svou novou postavu. Stačí o ni sepsat základní informace po vzoru popisu na stránce posádky USS Saffron, zaslat je na revival@voyager.cz a postava bude zařazena. Vy pak musíte dějem postavu začlenit do příběhu... Její počáteční hodnost je praporčík, pokud tomu dějem nebude jinak.
4) Co se týče samotného děje - do hlavní role se nesmí dostat další loď Federace, pokud by tím byl USS Saffron odvržen do vedlejšího děje. Musí se respektovat prostředí, kde se loď nachází - tedy na území Dominionu, kdy se Federace zmítá ve válce.
5) Není dovoleno přemrštěné ulehčování subprostorovými změnami, skoky v čase či výpomocí bytostí Q :)
6) Dobré je se více rozepsat do detailů. Neomezit se jen na samotnou akci, ale i na doplňkový popis služby ve Hvězdné flotile.
7) Doporučuje se používání odstavců. Proto se automaticky enter mění na <br>. Takto se stává např. přímá řeč mnohem přehlednější.

Námět a autoři: Ebartt, Ferri Brodge, Sangaj, Gremlin, Pasky, Trekkie, Smartus, Bishop a další

Projekt dokončen 29. prosince 2002 v 05:52 ráno. Slovy autora Ferriho Brodge, který příběh dotáhl do konce: Děkuju všem, kteří udržovali příběh lodi USS Saffron při životě. Ač byla její cesta zmatená, myslím, že se projekt Star Revival docela povedl a proto bych byl nerad, aby upadl v zapomnění. Při této příležitosti proto hledám posádku, která by se byla schopna jednou za čas rozepsat o dalekých cestách jedné vesmírné lodi:)