M

Mabus
(Charles O. Lucia)
Vůdce Trabů. Mabus vyrostl na planetě, kde byli příslušníci Kazonů pronásledováni a vězněni. V osmi letech v roce 2346 osyřel při vzpouže Kazonů. O mnoho let později byl on a několk dalších Trabů chyceno Kazon-Nistrimy a uvězěno na planetě Sobras. V roce 2372 se Mabusově skupině podařilo uniknout a uzavřeli krátké spojenectví s posádkou Voyageru. Spojenými silami Voyageru a Trabů zorganizoval mírovou konferenci, ke které přizval kazonské první maje. Ale konference byla od začátku plánována jako past na představitele Kazonů. Akce selhala a Mabus se vrátil ke svým lidem, aby sám pokračoval ve své pomstě (VOY: Alliances).

Pe'Nar Makull
(Nicolas Surovy)
Obyvatel planety třídy M v delta kvadrantu, jejíž obyvatelé jsou závislí na polarické iontové energii. Makull spolu s ostatními protestoval proti používání takového druhu energie, protože je dost nebezpečný. Když v roce 2371 zavítali na jeho planetu kapitán Janeway s Tomem Parisem, kteří sem byli přeneseni časem o jeden den do minulosti, věřil, že jsou to špehové vlády a mají překazit protestní akci. (VOY: Time And Again).

Malia
(Kristanna S. Loken)
Taresianka, která se spojila s Taymonem a stala se jednou z jeho žen. Aby usnadnila plození potomků, redukovala Taymona na bezduchou slupku genetického materiálu v procesu denukleace, kdy je oddělen genetecký materiál. Proces je smrtelný. (VOY: Favorite Son).

Marayna
(Sandra Nelson)
Postava s Neelixova holografického programu: "Polynéské letovisko". Marayna byla vedoucí zábavy v letovisku. V roce 2373 Harry Kim zjistil, že Maraynu miluje a proto požádal Tuvoka, aby mu pomohl potlačit nechtěné emoce. Naneštěstí i Tuvok shledal Maraynu přitažlivou. Jak se později ukázalo, humanoid jménem Marayna se napojila na počítač Voyageru a používala holografickou postavu ke komunikaci s posádkou. Skutečná Marayna žila na malé stanici uvnitř inverzní mlhoviny, kde měla za úkol zabránit přirozené řetězové reakci, která by mlhovinu zničila, aby se i ostatní mohli těšit nevídanému pohledu. Marayna žila velmi osaměle a ráda se napojovala na počítače prolétajících lodí, ale teprve Voyager ji dal možnost prožít přítomnost na cizí lodi. (VOY: Alter Ego)

Mark
(Stan Ivar)
Přitažlivý muž, který chodil s Kathryn Janeway než se Voyager ztratil v delta kvadrantu v roce 2371. Mark se měl postarat o Molly, březí Janewayinu fenku, zatímco ona letěla za službou. Nemohla se s Markem ani pořádně rozloučit, když zmizeli (VOY: Caretaker). Když Bothanové v roce 2372 zaútočili na Voyager, měla Janeway halucinaci Marka (VOY: Persistance of Vission). V roce 2374, když se Voyager spojil s Flotilou, se Janeway dozvěděla, že si Mark našel jinou ženu (VOY: Hunters). Nikdy nebylo řečeno jeho příjmení, nicméně z displaye jednoho PADDu se dá rozluštit příjmení Johnson (díky Seven).

Martis
(Rachael Harris)
Ocampka, matka Kes a žena Benarena. Když se v roce 2370 Kes narodila, Martis vyslovila přání, aby Kes mohla jednou vidět slunce. (VOY: Before And After)

Korenna Mirell, jora
(Eve H. Brenner)
Enaranka, jejíž milencem byl Dathan Alaris. Dathon patřil k etnické skupině, kterou enaranská vláda systematicky vyhlazovala kvůli jejich zpátečnickým názorům. Během let byla tato pravda pozměněna a děti se učili o poklidném vymizení tohoto etnika. O několik desetiletí později se Korenna Mirell rozhodla vyjevit pravdu a pomocí svých telepatických schopností přenesla své vzpomínky do B'Elanny Torres. Krátce nato Korenna zemřela, zřejmě zabita některým z Enaranů, který chtěl, aby pravda zůstala ukryta. Torres předala tyto vzpomínky Enarance Jessen, která se rozhodla dokončit Korennino poslání a sdělit pravdu svému lidu. (VOY: Remember) Jora stojí před jménem starší enaranské ženy. Eve Brenner už hrála telepatku Inad v epizodě TNG: Violations.

Molina, praporčík
(Lawrence Rosenthal)
Důstojník Flotily pracující v bezpečnostní sekci Voyageru. (VOY: Displaced) Jeho jméno bylo pouze ve scénáři a neřekl ani slovo.

Motura
(Stephen Rappaport)
Oběť vidiiánské nemoci zvané Phage, který téměř zemřel na selhání plic. Přežil jen díky tomu, že mu jeho honatta Dereth obstaral jiné plíce - Neelixovy. Motura si uvědomoval, že nikdo, kdo není Vidiián, nemůže pochopit jejich důvody a proto byl překvapen kapitánem Janeway, která když je dostihla, jim dala svobodu, protože nechtěla obětovat Moturův život za Neelixův. Na Moturu to zapůsobilo a pomohl při transplantaci jedné plíce Kes do Neelixova těla, kterou by Holodoctor zřejmě sám nezvládl. (VOY: Phage)

N

Nakahn
(Stephen Davies)
Obyvatel delta kvadrantu. Je členem skupiny Mikhalských cestovatelů a provozuje tankovací stanici poblíž Tarkanského teritoria. (VOY: The Darkling)

Neeka
Malé psu podobné zvířátko, které choval Tolen Ren, baneanský fyzik, jako domácího mazlíčka. Neeka pomohl při odhalení Numirijského agenta, který Rena zavraždil a to tak  že ho při vstupu do místnosti poznal jako dobře známého člověka (VOY: Ex Post Facto).

Neria, Dr
(Jerry Hardin)
Hlavní thanatologista na domovském světě Vhnoriů. Když praporčík Harry Kim nechtěně přišel na jejich svět přes subprostorovou vakuolu, doktor Neria se od něj chtěl dozvědět jak vypadá život po životě, z kterého Kim podle všeho právě přišel (VOY: Emanations). (Jerry Hardin hrál také Radue v epizodě TNG - When The Bough Breaks a Samuela Clemense v TNG - Time's Arrow.)

Isaac Newton
(John Neville, Peter Dennis)-
(1642-1727) Je považován za jednu z nejdůležitějších postav pro vývoj vědy na Zemi. Newton formuloval pohybové a gravitační zákony, zavedl matematiku. Data naprogramoval holografického Newtona v simulátoru, aby si s ním, s Albertem Einsteinem a Stephenem Hawkingem mohl zakrát poker (TNG: Descent I). Podle legendy přišel Newton na svůj gravitační zákon tak, že mu spadlo jablko na hlavu. Když byl Newton povolán na Voyager, aby svědčil v případu Q-kontinuum vs. právo na smrt, zjistil, že byl za to jablko odpovědný Quinn, další člen Q-kontinua (VOY: Death Wish).

Nogami
(James Saito)
Důstojník japonské armády ze Země třicátých let. Nogami byl v roce 1937 unesen Briory na jejich domovský svět. Spolu s několika dalšími zůstal v kryospánku dokud ho neprobudila posádka Voyageru v roce 2371. Jeho jméno nebylo rečeno v epizodě, ale pouze ve scénáři (VOY: The 37's).

Fred Noonan
(David Graf)
Letecký průkopník ze Země, který sloužil jako navigátor Amelie Earhartové při jejím pokusu obletět svět v roce 1937. Po dokončení dvou třetin cesty, bylo jejich letadlo uneseno Briory, kteří ho přenesli 70 000 světelných let daleko na druhou stranu galaxie do delta kvadrantu. Earhart, Noonan a několik dalších zůstalo v kryospánku na planetě, dokud nebyli probuzeni posádkou U.S.S. Voyageru v roce 2371. Měli možnost zůstat buď v kolonii na planetě nebo se připojit k Voyageru. Noonan ale Amelii miloval a proto zůstal i s ní na planetě (VOY: The 37's).

Nori
(Galyn Görg)
Manželka a stoupenkyně Tierana, diktátorského vůdce národa Ilari. Nori podporovala svého manžela, i když jeho vědomí přešlo do těla Kes a pokusil/a se převzít vládu na Ilari v roce 2373. Nori byla postřelena a zabita při záchranné akci bezpečnostnímho týmu Voyageru. (VOY: Warlord) Galyn Görg hrála Korenu v epizodě DS9: The Visitor.